اقامت در اروپا

اقامت اروپا برای خیلی از افراد قله ی رسیدن به آرزوهایشان است. درست است که اقامت بلند مدت و دائم بهترین شکل اقامت اروپا است اما برای خیلی ها یک اقامت توریستی یک یا دو ماهه هم غنیمت است. اگر شما هم جزء گروه دوم باشید می توانید از طریق ویزای توریستی به مدت ۹۰ روز در اروپا اقامت داشته باشید. اگر کمی هوشمندانه رفتار کنید می توانید از کشورهای مختلف عضو شینگن بازدید کنید و برای هر کشور ۴ یا ۵ روز را اختصاص دهید. اگر قصد اقامت دائم در اروپا و دریافت ویزای شینگن را دارید با ما همراه باشید تا شما را با روش های مختلف مهاجرت آشنا کنیم.

 اگر شما در زمره کسانی هستید که می خواهید در اروپا زندگی کنید داستان طور دیگری خواهد بود. خوشبختانه برای اقامت دائم در اروپا راه های مختلفی وجود دارد. همانطور که می دانید اقامت بیشتر از ۹۰ روز در حوزه کشورهای عضو شینگن کار آسانی نیست.

قانون شینگن به شما هشدار می دهد که بیش از ۹۰ روز نمی توانید در این منطقه اقامت داشته باشید. اگر شما این قانون را زیر پا بگذارید دستگیر خواهید شد. هر چند که این قانون در کشورهای مختلف شکل متفاوتی دارد.

کشورهایی مانند سوئیس، هلند، لهستان، آلمان و کشورهای اسکاندیناوی برای ورود و خروج به کشور خود سخت گیرانه عمل می کنند.

اقامت در اروپا با ویزای تحصیلی

در واقع همه کشورهای حوزه شینگن ویزای تحصیلی ارائه می دهند و دریافت آن کار سختی نیست. اولین گام این است که در دانشگاهی معتبر ثبت نام کنید. دانشگاههای اروپا علاوه بر اینکه بسیار معتبر هستند تحصیل در اغلب آنها رایگان است. با این وجود ادامه تحصیل در اروپا می تواند گزینه مناسبی برای برای اقامت اروپا باشد.

در این میان بهترین گزینه اسپانیا است البته پرتغال هم نوعی ویزای دانشجویی ارائه می دهد که دریافت آن نسبت به کشورهای دیگر آسانتر است. بهر حال دانشگاهها و مدارس زیادی وجود دارند که شما می توانید با کسب اجازه در آنها ثبت نام کنید و مشغول به تحصیل شوید.

در چنین شرایطی از سوی دانشگاه مورد نظر برای شما دعوت نامه صادر می شود. جالب اینجاست که پس از اتمام تحصیل هم در صورتی که در شغلی پذیرفته شوید اقامت کاری در اروپا به شما تعلق می گیرد. بنابراین دریافت ویزای تحصیلی یکی از بهترین روش های اقامت اروپا با صرف کمترین هزینه می باشد.

مزایای تحصیل در کشورهای اروپایی

  • بورسیه تحصیلی دریافت می کنید.
  • در برترین دانشگاههای جهان تحصیل می کنید.
  • برای دانشجویان امکان کار پاره وقت وجود دارد.
  • تحصیل در برخی کشورهای اروپایی رایگان است.
  • از امکانات رفاهی مانند بیمه و مراقبت های بهداشتی برخوردار خواهید بود.
  • بعد از فارغ التحصیلی و اشتغال به کار اقامت کاری اروپا را دریافت می کنید.

دریافت اقامت در اروپا از طریق ازدواج

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در بسیاری از کشورها این قانون وجود دارد که در صورت ازدواج با شهروند آن کشور می توانید مجوز اقامت دریافت نمایید. ازدواج هم مانند ادامه تحصیل یکی از روش های اقامت اروپا با کمترین هزینه است. با این تفاسیر به دنبال ازدواج با شخصی که شهروند اروپایی است، می توانید اقامت و تابعیت کشور مورد نظر را بدست بیاورید. علاوه بر این در طی انجام فرآیند دریافت اقامت شما می توانید در آن کشور زندگی کنید.

برای اقامت اروپا از این روش شما تنها باید واقعی بودن ازدواج خود را ثابت کنید. در ضمن تمکن مالی شما باید ثابت شود و اگر قبلا ازدواجی داشته اید ارائه گواهی طلاق نیز ضروری است.

دریافت اقامت کاری در اروپا

یکی از راه های اقامت اروپا، دریافت اقامت کاری در اروپا است. به دلیل اینکه در اروپا کمبود نیروی کاری وجود دارد از افراد غیر اروپایی به صورت مهاجرت نیروی کار می پذیرد.

به عبارتی همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا به غیر از دانمارک، انگلستان و ایرلند دارای برنامه اقامت کاری در اروپا هستند. در این شیوه اخذ اقامت کاری اروپا، کشور آلمان بیشترین تعداد مهاجر را پذیرش می کند.

بنابراین دریافت ویزای کار یکی دیگر از روش های اخذ اقامت اروپاست که کمترین هزینه را در بر دارد.

اقامت در اروپا از طریق خرید ملک

اقامت اروپا از طریق خرید ملک هم یکی از بهترین و موثرترین روشهای مهاجرت است. شما می توانید با خرید ملک در بسیاری از کشورها مجوز اقامت قانونی دریافت کنید. در کشورهایی مانند اسپانیا،  یونان ، پرتغال و قبرس اروپایی به این شیوه می توانید برای خود و خانواده تان ویزا دریافت کنید. با خرید ملک در هر یک از کشورهای مورد نظر می توانید موفق  به دریافت ویزای آن کشور و اقامت اروپا شوید. البته این کار باید بر اساس شرایط قانونی مهاجرت انجام شود. حداقل میزان سرمایه مورد نظر در این روش ۲۵۰ هزار یورو می باشد.

اقامت در اسپانیا با خرید ملک

دریافت اقامت در اروپا از طریق ثبت شرکت

برای انجام این کار باید یک طرح قوی به کشور مورد نظر ارائه دهید. اگر این طرح در کشور مقصد مود تایید قرار بگیرد در اولین گام به شما اقامت موقت تعلق می گیرد. در این شیوه می توانید چند خانواده را به عنوان سهام دار شرکت معرفی کنید. مهاجرت و اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت یک روش پرطرفدار است.

از مزایای این روش می توان به مالکیت قطعی شرکت و سهامداری آن برای متقاضیان اشاره کرد. بنابراین با این اقدام چند خانواده به صورت همزمان می توانند با ثبت شرکت اقامت در اروپا را دریافت کنند.

در شیوه دریافت اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در بسیاری از کشورها داشتن مدرک زبان الزامی نیست.

در این روش شما می توانید حساب بانکی اروپایی داشته باشید. ثبت شرکت در این کشورها نیاز به سرمایه گذاری سنگین ندارد. در برخی از کشورها محل سکونت و دفتر شرکت می تواند در یک محل مشترک باشد.

در این روش مهاجرت به اروپا محدودیت سنی وجود ندارد. با دریافت اقامت اروپا با این روش می توانید در کشورهای حوزه شینگن به طور آزادانه رفت و آمد داشته باشید. همچنین نیروی انسانی متخصص برای شرکت در اختیار شما قرار می گیرد. این را به خاطر داشته باشید که دریافت اقامت در اروپا به شما این امتیاز را می دهد تا بتوانید در نقاط مختلف جهان مانند آمریکا، انگلستان و کانادا ویزا دریافت کنید و آزادانه رفت و آمد کنید.

بیشتر بدانید
اقامت در اسپانیا با خرید ملک
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A

تماس با ما

WhatsApp ارتباط با ما در واتس اپ