xossip
tributo cassidy banks.sex videos tina kay in a messy creampie gonzo scene.

اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک RIV

طبق قانون ۱۴/۲۰۱۳ , به تاریخ ۲۷ سپتامبر, برای حمایت از افراد کارفرما و بین المللی کردن فعالیت های آن ها, افرادی که دراملاک حقیقی سرمایه گذاری کنند می توانند اقامت اسپانیا را به دست آورند.
اگر حداقل ۵۰۰٫۰۰۰ یورو در یک یا چند ملک در اسپانیا سرمایه گذاری کنید , در شرایطی که بدون استفاده از وام این سرمایه گذاری انجام گیرد, شما می توانید ویزا اسپانیا را به دست آورده و پس از آن برای به دست آوردن اقامت اسپانیا اقدام کنید.
در صورتی که سرمایه خود را به اسپانیا منتقل کنید و قرارداد خرید و سرمایه گذاری که با تضمین انجام خرید پس از تایید پرونده باشد, می توانید انجام خرید را به پس از تایید شدن پرونده ویزا خود موکول کنید.
برای نگهداشتن شرایط اقامتی خود در اسپانیا, باید سالی یک بار به این کشور سفر کنید.
پس از ۵ سال داشتن اقامت موقت اسپانی ا, توانایی ثبت درخواست برای اقامت دائم اسپانیا را به دست می آورید. برای افراد مقیم توسط این برنامه, محل اقامت دائمی برای ثبت در پرونده اقامت موقت آن ها مورد نیاز نیست.
در نظر داشته باشید که داشتن ۱ سال ویزا موقت اسپانیا در بازه ۵ ساله مورد نیاز برای داشتن توانایی درخواست اقامت دائم اسپانیا محسوب نمی شود.
پس از ۱۰ سال اقامت قانونی (موقت یا دائم ) می توانید درخواست تبعیت خود را ثبت کنید. برای تبدیل شدن به شهروند اسپانیا, شما باید ملیت قبلی خود را رسما حذف نموده, ثبات مالی داشته باشید, سابقه جنایی نداشته, در مصاحبه ای شرکت کنید و میزان سازگاری خود را با فرهنگ اسپانیایی (دانش زبان اسپانیایی,فرهنگ آن, ارزش ها و شرکت در فعالیت های اجتماعی اسپانیایی ) نشان دهید.
هزینه های دولتی ثبت درخواست شما ۳٫۰۰۰ یورو برای ثبت درخواست اولیه و ۵٫۰۰۰ یورو برای بررسی پرونده شما است.

اقامت اسپانیا

شرایط مورد نیاز

– با شرایط مهاجرتی غیرعادی در اسپانیا حضور نداشته باشید.
– بالای ۱۸ سال سن داشته باشید.
– نداشتن سابقه جنایی در اسپانیا و دیگر کشورهایی که در ۵ سال گذشته در آن ها اقامت داشته اید, تا احتمال ارتکاب به جرم در اسپانیا وجود نداشته باشد.
– بیمه عمومی یا بیمه سلامتی خصوصی از شرکت بیمه ای که اجازه کار در اسپانیا را دارد را داشته باشید.
– توانایی مالی کافی برای طول مدت اقامت خود در اسپانیا داشته باشید (درآمد ماهیانه ۲٫۱۳۰ یورو و ۵۳۳ یورو اضافی بر پایه هر فردی که تحت مسئولیت شما قرار دارد).

– اگر ملک خود را پیش از این در اسپانیا خریداری نموده اید:

 • مدرکی با اطلاعاتی دقیق در مورد منطقه و شرایط ثبت ملک خود باید داشته باشید. این مدرک باید ۹۰ روز قبل از ثبت درخواست ویزا اقامت شما تهیه شده باشد.
  مدرکی مبنی بر سرمایه گذاری ۵۰۰٫۰۰۰ یورویی خود در ملک بدون وام یا بدهی داشته باشید. بخشی از سرمایه گذاری که  از حد مشخص شده بیشتر باشد ممکن است تحت مالیات قرار گیرد.

– اگر ملک خود را پیش از این تهیه نکرده اید,
پیش قرارداد با تضمین خرید به همراه مدرکی از موسسه ای مالی در اسپانیا که مشخص کرده است که که شما حسابی بانکی آماده ای که در آن مبلغ مورد نیاز برای خریداری ملک با در نظر گرفتن مالیات ها وجود دارد.
– در صورتی که خرید ملک توسط فردی حقوقی انجام شده است, شما باید مدرکی که مشخص کند که شما اکثریت مالکیت این شرکت را دارید تحویل دهید, که این شرکت نباید در مناطقی که برای فرار مالیاتی درست شده اند قرار گرفته باشد.

مدارک مورد نیاز

 • عکسی با اندازه مناسب برای پاسپورت
 • گواهی درآمد
 • اطهارنامه بانکی
 • اصل نامه ارجاع بانکی ( قدیمی تر از ۶ ماه نباشد)
 • اصل نامه عدم سوء پیشینه
 • مدرک بیمه سلامتی
 • رسید پرداخت هزینه ها
 • سند یا مدرک ثبت ملک
 • قرارداد خرید و فروش ملک
 • اصل یا کپی برابر اصل گواهی تولد
 • اصل یا کپی برابر اصل گواهی ازدواج
مهاجرت به اسپانیا
اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک

فواید شهروند اسپانیا بودن

 1. شهروند اتحادیه اروپا می شوید, که به شما اجازه زندگی, کار, سرمایه گذاری, خرید ملک, دسترسی به سامانه سلامت و تحصیل در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا را به دست می آورید.
 2. سفر بدون ویزا یا با گرفتن ویزا پس از سفر به ۱۷۴ کشور که شامل ایالات متحده آمریکا و تمامی کشورهای اتحادیه اروپا می شود.
 3. صاحب یکی از باارزش ترین پاسپورت های دنیا می شوید.

فواید داشتن اقامت دائم اسپانیا

 1. اجازه اقامت اسپانیا و کار در اسپانیا بدون محدودیت زمانی را به دست می آورید.
 2. توانایی درخواست برای تبعیت دائم اسپانیا را به دست می آورید.
 3. به شما مزایای استفاده از موسسه های درمانی و تحصیلی اسپانیا تعلق می گیرد.
 4. امکان بازیابی سرمایه گذاری شما وجود دارد.

فواید اقامت موقت در اسپانیا

 1. احتمال سرمایه گذاری موفق بسیار بالاست.
 2. کشوری با شرایط سیاسی پایدار, دموکراتیک و آرام است.
 3. آب و هوای گرم
 4. کیفیت بالای زندگی
 5. توانایی ثبت درخواست برای اقامت دائم اسپانیا را به دست می آورید.
 6. بدون ویزا می توانید به اتحادیه اروپا سفر کنید.
 7. دسترسی به موسسه های درمانی و تحصیلی اسپانیا را به دست می آورید.
 8. هزینه زندگی نسبت به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا پایین است.

فواید شهروند اسپانیا بودن

پادشاهی اسپانیا کشوری بین قاره ای در اتحادیه اروپا است. این کشور در جنوب اروپای غربی و شمال آفریقا قرار گرفته است. این منطقه به ۱۷ بخش و ۲ شهر مستقل که جغرافیا و فرهنگ هایی متنوع دارند تقسیم شده است. در اروپا, بیشتر شبه جزیره ایبری را که Melilla و Ceuta به عنوان شبه جزیره اسپانیا نیز شناخته می شود و مجمع الجزایر بالاریک را در مدیترانه غربی, دو شهر مستقل و منطقه مستقل جزایر قناری در آفریقا را تحت پوشش دارد. این شبه جزیره مرزهایی مشترک با فرانسه و آندورا در شمال, پرتقال در
غرب دارد و در مناطق آفریقایی آن, با مراکش مرز و دریایی مشترک دارد.
جمعیت این کشور ۴۶ میلیون نفر است. پایتخت و پرجمعیت ترین شهر آن مادرید, بیش از ۳٫۱ میلیون نفر جمعیت دارد. دیگر شهر های مهم این کشور شامل بارسلونا با ۱٫۶ میلیون جمعیت, والنسیا با ۸۰۰٫۰۰۰ نفر و سویا با ۷۰۰٫۰۰۰ نفر جمعیت هستند. زبانرسمی آن اسپانیایی است اما ۴ زبان غیر رسمی دیگر نیز دارد. واحد پول آن یورو است.

روند انجام کار

 موسسه VIP و وکلای مجرب ما در اسپانیا, شما را در تمامی مراحل فرایند ثبت درخواست ویزا همراهی می کنند تا شما بتوانید به سرعت, با بازدهی بالا و بدون دردسر به اقامت دائم اسپانیا دست پیدا کنید.
در ابتدا وکلای ما شرایط مالی شما را بررسی کرده تا اطمینان پیدا کنند که شما و پرونده شما به موفقیت می رسد.
در صورت نیاز, ما به شما کمک می کنیم تا با دسترسی به توسعه دهندگان و فعالان صنعت ملک در اسپانیا, ملک مورد نظر و مناسب خود را در اسپانیا پیدا کنید. ما به شما کمک می کنیم تا با دستیابی به ویزا عادی به اسپانیا رفته و روند خرید ملک خود را شروع کنید.
اگر تمایل داشته باشید, ما شما را به بانک های اسپانیایی معرفی می کنیم تا از این طریق به افتتاح حساب, انتقال سرمایه و سرمایه گذاری بپردازید.
ما فرم های پرونده را برای شما ارسال کرده و برای پر کردن اطلاعات به شکل درست, ترجمه و قانونی کردن مدارک شما کمک میکنیم.
هنگامی که شما فرم های پرونده خود و مدارک حمایتی آن ها را آماده کردید, پرونده شما باید در نزدیک ترین سفارت, کنسولگری یامستقیما در وزارت مهاجرت اسپانیا ثبت شود.
پرونده شما حداکثر در ۲۰ روز کاری بررسی می شود. پس از تایید پرونده شما, شما می توانید برای نهایی کردن خرید ملک خود (در صورتی که از پیش خریداری نشده باشد) به اسپانیا سفر کرده و روند اخذ اقامت اسپانیا خود را شروع کنید. شما می توانید انتخاب کنید که توسط مشاورین ما پرونده شما به ثبت برسد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری و جزئیات این فرایند, با ما برای مشاوره رایگانتخصصی تماس بگیرید.