اقامت اسپانیا با خرید ملک

یافتن محلی برای سرمایه گذاری مطمئن همیشه یکی از دغدغه های سرمایه گذاران بوده است که امروزه پیچیده تر نیز شده است. برخی از گزینه های رایج تنها جنبه مالی سرمایه گذاری را تامین می کنند و حتی با وجود تضمین سود، تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و مزیت دیگری برای سرمایه گذار به وجود نمی آورند.

اقامت اسپانیا با خرید ملک یکی از روش هایی است که علاوه بر سود مالی سرمایه گذاری در املاک اسپانیا، مزیت های بسیاری را می تواند برای شما به همراه بیاورد. سرمایه گذاری در املاک اسپانیا می تواند به شما مزایایی را در کوتاه مدت و بلند مدت بدهد که در سرمایه گذاری های عادی تنها با صرف هزینه های فراوان شاید ممکن باشد.

مزایای خرید ملک در اسپانیا چیست؟

دریافت اقامت اسپانیا با خرید ملک می تواند علاوه بر سود سرمایه گذاری در املاک، مزایای زیر را برای شما و خانواده تان فراهم آورد:

  • امکان زندگی در اسپانیا و دسترسی به امکانات مختلف زندگی
  • دسترسی آزادانه به کشورهای منطقه شنگن بدون نیاز به اخذ ویزا
  • امکان تحصیل و کار در اسپانیا به آسان ترین شکل
  • امکان افتتاح حساب بین المللی در بانک های اسپانیا
  • امکان اخذ اقامت دائم و شهروندی اسپانیا
  • امکان سرمایه گذاری یا ایجاد کسب و کار در اسپانیا
  • برخورداری از امنیت بالا و سبک زندگی سالم اسپانیا
  • دسترسی به سیستم درمان پیشرفته اسپانیا
  • موقعیت جغرافیایی عالی اسپانیا
  • هزینه های کمتر زندگی در اسپانیا

با در نظر گرفتن این موارد، می توانید ببینید که این مزیت ها در سرمایه گذاری های رایج وجود ندارد. تصور کنید که شخصی سرمایه گذاری خود را در املاک و ارز انجام دهد. با وجود سود مالی فراوان، این نوع سرمایه گذاری هیچ مزیت دیگری برای شخص به وجود نمی آید. اما اگر شما برای خرید ملک در اسپانیا اقدام نمایید، علاوه بر رشد ارزش ملک از مزایایی که در بالا عنوان شد نیز برخوردار خواهید شد.

فرآیند اقامت اسپانیا با خرید ملک

برای دریافت اقامت اسپانیا با خرید ملک، لازم است شرایط خود را به کارشناسان VIP Group اعلام نمایید. پس از بررسی درخواست شما، کارشناسان ما مدارک لازم برای درخواست اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک را به شما اعلام می کنند.

به طور خلاصه، پس از تشکیل پرونده مهاجرتی در سفارت اسپانیا و دریافت ویزای مربوطه، می توانید برای پیدا کردن ملک مورد نظر خود به اسپانیا مسافرت کنید. می توانید ملک مورد نظر خود را خریداری کرده و برای دریافت اقامت، کارت TIE و کد NIE اقدام نمایید. سند را در دفتر اسناد رسمی معتبر در اسپانیا به نام خود ثبت نمایید و در نهایت، با ارائه اسناد خرید ملک به سفارت برای اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک اقدام نهایی را انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فرآیند اقامت اسپانیا با خرید ملک، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ویزای طلایی اسپانیا با خرید ملک Golden Visa

سرمایه گذارانی که در اسپانیا ملک هایی با ارزش بالاتر از ۵۰۰ هزار یورو خریداری کنند، می توانند برای ویزای طلایی اسپانیا Golden Visa اقدام کنند. در این روش، به جای اقامت اسپانیا با خرید ملک که نوعی اقامت موقت است، با خرید ملکی که بیش از ۵۰۰ هزار یورو قیمت داشته باشد، می توان اقامت ۵ ساله ویزای طلایی اسپانیا را دریافت کرد که در دسته اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری قرار می گیرد.

ویزای طلایی اسپانیا یا گلدن ویزای اسپانیا از طریق خرید ملک ارزانترین روش اخذ ویزای طلایی این کشور است.

قیمت ملک در اسپانیا

قیمت ملک در اسپانیا از بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله انگلستان، فرانسه، هلند، سوئد و ایتالیا کمتر است. با این حال، قیمت ملک در بخش های مختلف اسپانیا متفاوت است. طبیعی است که مانند سایر کشورهای جهان، قیمت ملک در شهرهای اصلی و جزایر لوکس اسپانیا بالاتر از سایر مکان ها باشد. بازار املاک در شهرهایی مانند مادرید، بارسلونا، جزایر بالریک، تنریف و لاس پالماس به نسبت سایر شهرها رشد بیشتری داشته است و فرصت های بسیاری را برای سرمایه گذاری در املاک اسپانیا به وجود آورده است. پس از این مناطق، کادیز، گرانادا، سویل و والنسیا نیز به همین ترتیب رشد خوبی را در بازار املاک نشان داده اند. رشد دائمی در بازار املاک اسپانیا موجب شده تا اقامت اسپانیا با خرید ملک به یکی از گزینه های مطلوب سرمایه گذاری در اسپانیا تبدیل شود.

میانگین قیمت خرید خانه در مرکز شهر بارسلونا ۴۷۵۰ یورو در هر متر مربع است. با این حال، دامنه تغییر قیمت های از حداقل ۳۹۰۰ تا حداکثر ۶۰۰۰ یورو در هر مترمربع تعیین شده است. با فاصله گرفتن از مرکز این قیمت ها کاهش می یابد و میانگین قیمت به ۳۰۲۰ می رسد، یعنی دامنه ای بین ۲۳۰۰ تا ۴۰۰۰ یورو بر هر متر مربع.

قیمت خرید خانه در مادرید کمی گرانتر از بارسلونا است. میانگین قیمت خانه در مرکز مادرید ۵۰۳۸ و در اطراف آن ۳۰۶۵ یورو برآورد شده است. دامنه قیمت خانه ها در مرکز مادرید بین ۳۷۰۰ تا ۶۰۰۰ یورو بر هر متر مربع و در اطراف مرکز ۲۵۰۰ تا ۴۵۰۰ یورو است.

اما قیمت در والنسیا بسیار متفاوت است. در مرکز این شهر، میانگین قیمت ملک ۲۶۵۵ یورو بر هر متر مربع برآورد شده و دامنه آن ۱۸۰۰ تا ۳۵۰۰ یورو بر هر متر مربع است. در خارج از مرکز این میانگین به ۱۳۶۰ یورو می رسد. ارزانترین ملک ها در خارج از مرکز ۸۰۰ یورو و گرانترین آنها ۲۰۰۰ یورو بر هر متر مربع هستند.

می توانید برای اطلاع از جدیدترین اخبار، قیمت ها و پیشنهادهای خرید ملک در اسپانیا و اقامت اسپانیا با خرید ملک با کارشناسان ما در تهران و بارسلونا تماس بگیرید.

نکاتی در خصوص اقامت اسپانیا با خرید ملک

پیش از اقدام برای اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک لازم است تا راهنمایی ها و مشاوره های لازم را در خصوص انتخاب شهر و ملک از کارشناسان دریافت نمایید. شهرهای مختلف اسپانیا می توانند از نظر فرهنگی تا حدودی با هم متفاوت باشند. همچنین، فرصت های سرمایه گذاری در آنها نیز همانگونه که در بالا به آن اشاره شد متفاوت است. علاوه بر این، آب و هوای مناطق مختلف این کشور در فصل های مختلف سال متفاوت است. برای مثال، شهرهای جنوبی و ساحلی اسپانیا آب و هوای معتدل و نیمه سردی در زمستان دارند، در حالی که شهرهای شمالی سرما و برف فراوانی را تجربه می کنند.

هدف از اقامت اسپانیا با خرید ملک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اینکه برای زندگی و اقامت قصد خرید ملک در اسپانیا را دارید یا برای سرمایه گذاری، می تواند موجب تغییرات بسیاری در انتخاب ملک شما شود. برای مثال، افرادی که هدفشان از اقامت اسپانیا با خرید ملک سرمایه گذاری است، می توانند در شهرهای بزرگتر یا خاص سرمایه گذاری نمایند. اما اگر هدف از اقامت اسپانیا با خرید ملک ایجاد یک خانه دوم و محلی برای زندگی و تفریح است، شهرهای ساحلی و کوچکتر می توانند گزینه های بهتری باشند.

اقامت اسپانیا با خرید ملک با مبالغ مختلفی امکانپذیر است اما مزایای مختلفی را به همراه دارد. به طبع، با سرمایه گذاری بالاتر می توان به اهداف بالاتری در املاک دست یافت اما با کسب اطلاعات کافی و دریافت مشاوره های تخصصی می توان بهترین تصمیم ها را گرفت. حداقل مبلغ لازم برای اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک ۱۰۰۰۰۰ یورو است. اگر میزان سرمایه گذاری از ۵۰۰ هزار یورو بالاتر برود، مشمول ویزای طلایی اسپانیا و مزایای ویژه آن می شود.

خدمات ما

موسسه حقوقی VIP GROUP با داشتن کارشناسان املاک و مهاجرت و وکیل ماهر در ایران و اسپانیا در تمام مسیر اقامت اسپانیا با خرید ملک از مشاوره تا معرفی و خرید ملک و اخذ اقامت در کنار شماست و خدمات لازم را به شما ارائه می کند. با ما تماس بگیرید تا کارشناسان و مشاورین ما اطلاعات و راهنمایی های لازم را در اختیار شما بگذارند.

مطالب مرتبط

بدون تصویر
اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی
اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی Spain Non-Lucrative Visa افراد ثروتمندی که قصد دارند به سریع ترین روش و بدون سرمایه گذاری در کشور اسپانیا زندگی کنند می توانند با...
بدون تصویر
اعتراض به ریجکتی ویزا
اعتراض به ریجکتی ویزا بدون شک تمام درخواست هایی که برای اخذ ویزا صورت می گیرد با موافقت روبرو نمی شود و برخی با ریجکتی ویزا روبرو می شوند. در...
بدون تصویر
اقامت اسپانیا
اقامت اسپانیا به دلیل تنوع بالای روش ها، اخذ اقامت اسپانیا یکی از بهترین روش های اخذ اقامت کشورهای پیشرفته اروپایی است. اگر قصد سرمایه گذاری، کار، تحصیل یا زندگی...