اقامت در اسپانیا با خرید ملک

(خرید ملک در اسپانیا ارزان تر از ایران است) 

vipgroupvisa

آیا می دانید خرید ملک در اسپانیا به طور متوسط از متری ۷۰۰ یورو تا ۳۵۰۰ یورو می باشد که به نسبت ارزش ملک در ایران از نظر موقعیت جغرافیایی و مزایایی که کشور اسپانیا به دارندگان ملک یا خانه در اسپانیا، اقامت از طریق سرمایه گذاری (Golden visa) اعطا می کند بسیار با ارزش تر از سرمایه گذاری در ایران است.

با خرید ملک در اسپانیا اجازه تحصیل رایگان، بیمه و درمان رایگان و اجازه کار در اسپانیا به تمام افراد خانواده از ابتدای دریافت اقامت تعلق می گیرد که باعث کاهش هزینه های جانبی در خانواده ها می شود علاوه بر این امکان دریافت پاسپورت اسپانیا برای تمام اعضای خانواده پس از ۵ سال فراهم می گردد.

خرید ملک در کشور اسپانیا و شهر دلخواه متقاضیان انجام می گیرد و هیچ محدودیتی در میزان سرمایه گذاری در خرید ملک از نظر ارزش ملک وجود ندارد، البته بهتر است حداقل سرمایه گذاری در املاک اسپانیا ۱۰۰ هزار یورو باشد.

بیشترین شهرهایی که ایرانیان علاقه به خرید ملک در آنها دارند شامل شهرهای بارسلونا، مادرید، مایورکا، ماریلد و والنسیا و جزایر اسپانیا می باشد که قیمت پایه خرید ملک در آنها متفاوت است.

با خرید ملک با ارزش کمتر از ۵۰۰ هزار یورو (از ۱۰۰/۰۰۰ یورو تا ۴۹۹/۰۰۰ یورو) به افراد خانواده ویزاهای یک ساله اسپانیا داده می شود و در صورتی که ارزش ملک های خریداری شد (یک یا چند ملک) به بیش از ۵۰۰/۰۰۰ یورو برسد، به تمام اعضای خانواده و حتی فرزندان بالاتر از ۱۸ سال خانواده اقامت دائم اسپانیا (Golden visa) تعلق می گیرد.

در صورتی که علاقه به خرید ملک در اسپانیا دارید می توانید از طریق تماس با کارشناسان VIP GROUP (با شماره ۰۹۱۲۳۰۴۹۰۳۷) اطلاعات خود را کامل نمائید و یا برای اقدام برای خرید ملک در اسپانیا مشاوره رایگان دریافت نمائید.

طبق آخرین قوانین کشور اسپانیا، هر فرد (که تابعیت کشور اروپایی دیگری را نداشته باشد) می تواند با خرید ملک در یکی از استان ها و یا جزایر کشور اسپانیا، از این کشور اقامت بگیرد.
کمترین میزان ارزش ملکی که باید خریداری کنید مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ یورو می باشد. اگر قصد دارید همرا ه با خانواده اقامت اسپانیا بگیرید نیاز است که ملک مورد نظر شرایط زندگی هم داشته باشد. این شرایط زندگی دارای استانداردهای خاصی هست، به عنوان مثال برای یک خانواده ۴ نفره نیاز است که حداقل دارای ۲ اتاق خواب باشد!!!

چگونه با خرید ملک در اسپانیا، اقامت دریافت کنیم؟

اقامت در اسپانیا با خرید ملک

برای دریافت اقامت در اسپانیا با خرید ملک باید این مراحل را طی نمایید:

در گام اول بایستی پاسپورت های اعضای خانواده تان را برای کارشناسان VIP GROUP ارسال نماییدتا با ارائه دعوت نامه به خانواده تان درخواست سفر شما به اسپانیا را انجام دهند تا با ویزای توریستی ۳ ماهه به اسپانیا سفر کنید و در آنجا ملک مورد نظر را بررسی و خریداری نمایید. بعد از عقد قرارداد خرید ملک، از دفاتر اسناد رسمی معتبر نوبت دریافت کرده و کدشناسایی به نام NIE را از دفاتر اداره پلیس بگیرید.

قبل از موعد نوبتتان در دفاتر اسناد رسمی بایستی استعلام های دارایی، شهرداری، اداره آب و برق و .. را هم دریافت کنید تا به همراه مدارک خرید ملک و کد شناسایی nie به دفتر اسناد رسمی ارائه کنید تا سند ملک خریداری شده تان را به نام خود ثبت نمایید. وقتی این کار تمام شد باید مدارک خودتان برای درخواست اقامت را به همراه سند مالکیت ملک را به سفارت اسپانیا در ایران تحویل نمایید تا ویزای اقامت اسپانیا را دریافت نمایید.

خرید خانه در اسپانیا

جالبترین نکته درباره این نوع از اقامت ( اقامت در اسپانیا با خرید ملک ) موقت این است که شما بدون محدودیت می توانید به همه کشورهای حوزه شنگن سفر کنید همچنین اگر در اسپانیا شرکتی ثبت کنید زمانی که اقامت موقت دریافت کردید، می توانید به فعالت اقتصادی پرداخته و کار کنید. (نکته مهم: شما الزامی به انجام فعالیت های اقتصادی و یا شتغال و درآمدزایی ندارید که این موضوع یکی از مهمترین مزایای این نوع از اقامت است).

از دیگر مزایای خرید ملک در اسپانیا

از دیگر مزایای خرید ملک در اسپانیا

۱- داشتن حق سکونت در کشور اسپانیا

۲- معاف بودن از پرداخت مالیات سالانه

۳- امکان افتتاح حساب بانک های اروپایی

۴- امکان تحصیل رایگان فرزندان در کشور اسپانیا، بلافاصله پس از اقامت در اسپانیا

۵- سفر آزادانه به کل اروپا بدون نیاز به ویزا

۶- امکان اخذ تابعیت کشور اسپانیا پس از مدت ۱۰ سال اقامت قانونی بدون وقفه در این کشور اشاره کرد.

اخذ اقامت

خانه های ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار یورویی

اقامت در اسپانیا با خرید ملک و خرید ملک در اسپانیا

برای خرید ملک در اسپانیا با سرمایه حداقل ۱۰۰هزاریورویی،بهترین شهرها برای خرید خانه ، شهر های مالاگا، ماربییا و همچنین مناطق اطراف شهر بارسلونا مناسب هستند. با توجه به میزان سرمایه شما امکان خرید ملک از ۱۰۰هزار یورو به بالا وجود دارد. البته کمتر از این مبلغ هم میتوان املاکی را یافت اما با توجه فاصله از مرکز شهر و بزرگی و کوچکی منطقه و امکانات موجود در شهر مورد نظر، موسسه حقوقی بین المللی VIP GROUP پیشنهاد میکنند که خرید ملک بالای ۱۰۰هزار یورو در این کشور باشد.

همانطور که می‌دانید قیمت املاک با توجه به شاخصهای گوناگون از قبیل زمان ساخت، امکانات و دسترسی های منطقه، دوری و نزدیکی از مرکز شهر، متراژ و … ارزش گذاری میشوند.

در شهرهای بزرگ مانند مادرید و بارسلونا میتوان با سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار یورو به بالا صاحب آپارتمان شد و در شهرهای ساحلی اطراف بارسلونا با ۲۵۰هزار یورو بالا میتوان ویلا در مجتمع‌های ویلایی خرید کرد.

موسسه حقوقی بین المللی VIP GROUP ، مستقر در شهر بارسلونا اسپانیا خانه های دارای کیفیت از نظر موقعیت مکانی با توجه به بودجه مالی متقاضیان را انتخاب و پیشنهاد می دهد.

خانه های ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار یورویی

اقامت در اسپانیا با خرید ملک و خرید ملک در اسپانیا

خانه های ۳۰۰ تا ۵۰۰هزار یورویی

با بودجه حداقل ۳۰۰٫۰۰۰ یورو ، بستگی به منطقه و شهر انتخابی متقاضیان خرید ملک در اسپانیا ، می توان یک خانه با کیفیت برای زندگی و سرمایه گذاری انتخاب نمود.

اگر قصد خرید یک آپارتمان در منطقه خوب در شهرهای بارسلونا یا مادرید دارید با ۳۰۰هزار یورو امکان خرید ملک ۹۰ تا ۱۵۰ متری وجود دارد.

در استانهای دیگر و شهرهای کوچکتر با ۱۵۰هزار یورو امکان خرید آپارتمان ۷۵ متری نیز وجود دارد.

در شهرهایی  ساحلی اسپانیا مانند مالاگا، ماربیا و تنریف و …  میتوان با این مبلغ اقدام به خرید ملک نمود. متراژ این املاک از ۸۰ متر تا ۲۰۰ متر با توجه به موقعیت مکانی و دسترسی ها متفاوت می‌باشد.

نکته مهم

در صورتی که ملک هایی با ارزش بیش از ۱۰۰ هزار یورو در اسپانیا خریداری نمائید،ویزاهای بلند مدت ۱ساله تا ۵ ساله مولتی ساله برای تمامی اعضاء خانواده تان توسط سفارت اسپانیا (با درخواست وکیل) داده خواهد شد و این مسئله اهمیت و ارزش فراوانی دارد.

با استفاده از این ویزا ،می توانید به تمام کشور های اروپایی در طول سال سفر کنید و یا به مدت محدود اقامت داشته باشید. با توجه به مشکلات ویزا گرفتن از کشور های اروپایی برای ایرانیان ،این ویزای بلند مدت از کشور اسپانیا ،ارزش بسیار زیادی خواهد داشت.

خانه های ۵۰۰ هزار یورویی

اقامت در اسپانیا با خرید ملک و خرید ملک در اسپانیا

در صورتی که هر خانواده ای که مقیم اروپا نمی باشد، مجموع سرمایه گذاری خود را ( در مدت مشخصی) در کشور اسپانیا به ۵۰۰هزرار یورو برساند. ( می توان ۱ یا چند ملک خرید نمود که مجموع ارزش آنها به ۵۰۰ هزار یورو برسد) می توان برای دریافت اقامت دائم اسپانیا برای تمام اعضاء خانواده اقدام نماید. این مزیت بسیار بزرگی است که افرادی که در اسپانیا سرمایه گذاری می نمایند، از آن برخوردار می شوند. با اقامت دائم اسپانیا ، از مزایای رایگان ای که کشور اسپانیا به شهروندان خود می دهد برخوردار خواهید شد.

 • تحصیل رایگان در اسپانیا : تمامی افراد خانواده هایی که اقامت اسپانیا را از طریق خرید ملک دریافت نمایند. تحصیل از ۳ سالگی تا ۱۶ سالگی بصورت رایگان می‌باشد . امکان تحصیل در دانشگاههای دولتی نیز وجود دارد.
 • آموزش رایگان زبان اسپانیایی : تمامی افراد خانواده هایی که اقامت اسپانیا را از طریق خرید ملک در اسپانیا دریافت می نمایند، از ابتدا زبان اسپانیایی را  در کلاسهایی که شهرداری برگزار میکند کاملا رایگان آموزش خواهند دید.
 • بیمه و درمان رایگان: تمامی افراد خانواده هایی که اقامت دائم اسپانیا را دریافت می نمایند، مانند مردم اسپانیا از حقوق درمانی و بیمه ای رایگان دولت اسپانیا برخوردار خواهند شد.

کدام مناطق برای زندگی در اسپانیا پیشنهاد میشود؟

با توجه به شرایط فرد یا خانواده و هدف از خرید ملک در اسپانیا میتوان محل سرمایه گذاری در این کشور را مشخص کرد. اگر قصد استراحت و تفریح دارید و بدنبال سرمایه‌گذاری در این کشور خوش آب و هوا را دارید شهرهای ساحلی و یا جزیره‌ها میتوانند گزینه خوبی باشند. شهرهای بارسلونا، مالاگا، والنسیا، جزایر قناری، مایورکا و ایبیزا بهترین گزینه ها می‌باشند.

اگر قصد تجارت و تحصیل برای خود و خانواده را دارید پیشنهاد ما شهرهای بزرگ و بین‌المللی نظیر مادرید و بارسلونا میتوانند بهترین گزینه برای خرید ملک باشند.

دفتر موسسه حقوقی بین المللی VIP GROUP در شهرهای تهران و بارسلونا در تمامی مسیر در کنار شماست تا بهترین گزینه ها جهت سرمایه گذاری را انتخاب کنید.

مدارک لازم برای اقامت در اسپانیا با خرید ملک

از دیگر مزایای خرید ملک در اسپانیا

1- پاسپورت معتبر (سرپرست خانواده)

۲- مدارک شغلی و مالی (سرپرست خانواده)

۳- تعیین وقت توسط VIP GROUP در سفارت اسپانیا برای سفر به اسپانیا 

۴- دریافت دعوت نامه از دفتر VIP GROUP در اسپانیا 

۵- سفر به کشور اسپانیا و بازدید از چندین مورد ملک برای بررسی و انتخاب اولیه

۶- پرداخت بیعانه ملک مورد نظر به فروشنده (با نظارت حقوقی VIP GROUP و پس از تایید اولیه استعلامات ملک)

۷- سفر به ایران و تکمیل مدارک لازم برای دریافت ویزای اقامت

اقامت در اسپانیا با خرید ملک , مدارک لازم برای اقامت در اسپانیا با خرید ملک
vipgroupvisa

اخذ اقامت اسپانیا

(بدون نیاز به سرمایه گذاری)

موسسه حقوقی بین المللی vip group ، دارای ۲ دفتر رسمی در شهر های بارسلونا، اسپانیا و تهران، خدمات حقوقی ومشاوره دریافت اقامت اسپانیا بدون نیاز به سرمایه گذاری را برای ایرانیان به انجام می رساند.

چرا اقامت اسپانیا طرفداران زیادی دارد؟

 

همان طور که می دانید اقامت اسپانیا (از طریق تمکن مالی) نیاز به هیچ گونه سرمایه گذاری وانتقال پول به اسپانیا ندارد و برای دریافت اقامت کشور اسپانیا برای تمام اعضا خانواده ،تنها لازم است نشان دهید وضعیت مالی وشغلی مناسبی در ایران دارید.

جذاب بودن اقامت اسپانیا دلایل دیگری هم دارد که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم :

زمان دریافت این اقامت بسیار کوتاه است ،به این معنی که اگر مدارک شغلی ومالی مورد قبولی داشته باشید فقط ۳ ماه طول می کشد تا کارت اقامت اسپانیا را برای تمام اعضا خانواده تان بدست آورید. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره های ۰۲۱۷۲۴۷۹۱۱۱ و ۰۹۱۲۳۰۴۹۰۳۷ تماس حاصل نمایید.

اقامت اسپانیا بدون سرمایه گذاری

مزایای اقامت اسپانیا

(بدون نیاز به سرمایه گذاری)

۱- تحصیل رایگان فرزندان در مدارس ودانشگاه های اسپانیا

۲- آموزش رایگان زبان اسپانیایی به تمام اعضا خانواده

۳- بیمه ودرمان رایگان برای تمام اعضا خانواده

۴- با کارت اقامت اسپانیا ،دیگر به ویزا برای سفر به اروپا نیازی ندارید وآزادانه به هر تعداد وهر زمان می توانید به تمام اروپا سفر کنید.

۵- نیازی به سرمایه گذاری وانتقال پول به اسپانیا وجود ندارد.

۶- هر زمان که علاقه داشته باشید می توانید در اروپا (اسپانیا) زندگی کنید.

خدمات کشور اسپانیا به دارندگان کارت اقامت این کشور ،بسیار گسترده است وپس از گذشت چند سال می توانید برای دریافت پاسپورت اسپانیا اقدام نمائیدکه لازمه رعایت قوانین وشرایط مربوطه می باشد.

نکته مهم : دریافت کارت اقامت اسپانیا بسیار با ارزش وبه همان اندازه مشکل است اما موسسه حقوقی vip group با تکیه بر تجربه چندین ساله وکلای اسپانیایی و ایرانی مستقر در دفاتر رسمی اسپانیا وایران اعتبار زیادی فراهم نموده وخانواده های ایرانی بسیاری رابه اقامت کشور اسپانیا رسانیده است.

دریافت اقامت اسپانیا با تمکن مالی

مدارک لازم اقامت اسپانیا بدون نیاز به سرمایه گذاری

(از طریق تمکن مالی)

برای دریافت اقامت اسپانیا بدون نیاز به سرمایه گذاری ، مهم ترین مسئله توانایی و تجربه وکیل برای دریافت اقامت می باشد و در ابتدا می بایست شرایط شغلی مالی سرپرست خانواده توسط وکیل بررسی گردد.

۱- مدارک شغلی

۲-سند های ملکی

۳-پرینت ۳ ماهه حساب بانکی

۴-سپرده بانکی (در صورت وجود)

۵-درآمد های ثابت مالی

۶-پاسپورت تمام اعضا خانواده

مهم ترین مدارک برای بررسی شرایط متقاضی برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی می باشد.

سوالات متداول اقامت اسپانیا

سوالات متداول اخذ اقامت اسپانیا

آیا برای تحصیل فرزندان در اسپانیا باید هزینه ای پرداخت کنیم؟

در صورتی که اقامت اسپانیا برای تمام اعضای خانواده اخذ گردد، فرزندان در حمایت دولت اسپانیا خواهند بود و هزینه ای برای شهریه مدارس یا دانشگاه پرداخت نمی کنید- در ابتدا توسط دولت اسپانیا آموزش زبان اسپانیایی داده می شود و پس از آن شروع به تحصیل می شود که هیچ کدام هزینه ای ندارند.

البته در صورتی که قصد تحصیل در موسسات و مدارس خصوصی داشته باشید، هزینه های آن به عهده خانواده می باشد.

آیا اجازه کار با اقامت اسپانیا داده می شود؟

هرگونه فعالیتی اعم از راه اندازی کار و یا مدیریت و یا خرید بیزینس و یا سرمایه گذاری در شغل و یا ثبت شرکت برای تمام اعضای خانواده امکان پذیر می باشد و از ابتدا می توان شروع به فعالیت و کسب درآمد نمود. اجازه استخدام در ادارات و شرکت ها وجود ندارد (تا قبل از دریافت اقامت دائم)

از چه زمانی می توانیم در اسپانیا زندگی کنیم؟

پس از تکمیل مدارک الزم برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی و موافقت کشور اسپانیا، بدون فاصله می توانید با اجاره ملک در اسپانیا و دریافت Nie از کشور اسپانیا، برای زندگی در این کشور اقدام نمایید.

آیا این اقامت به دریافت پاسپورت اسپانیا هم منجر می شود؟

جواب سوال بلی است و اما شروطی دارد که می بایست در مدت اقامت در اسپانیا رعایت گردد داشتن ملک (اجاره یا خرید) در کشور اسپانیا، ثبت نام کردن فرزندان جهت تحصیل در اسپانیا، عدم وجود تخلف در مدت اقامت، رعایت شرط حضور در مدت اقامت و آشنایی با زبان و فرهنگ مردم اسپانیا، مهمترین شرایط دریافت پاسپورت معتبر اسپانیا می باشند.

آیا فرزندان بالاتر از ۱۸ سال هم اقامت دریافت می کنند؟

به طور کلی اقامت اسپانیا برای اعضای یک خانواده و فرزندان کمتر از ۱۸ سال می باشد ولی نکته مهم این است که اگر وابستگی فرزندان به خانواده (از لحاظ مالی و عاطفی) اثبات گردد و سن آنها بیشتر از ۲۱ سال نباشد، می توانید برای آنها هم اقامت خانوادگی همزمان دریافت نمایید.

معایب اقامت تمکن مالی اسپانیا چیست؟

باتوجه به اینکه پروسه دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی نیاز به تجربه و تخصص وکیل معتمد دارد، در صورتی که اقدام غیرحرفه ای انجام دهید، ویزای اقامت ریجکت می گردد و پروسه پیچیده ای در انتظارتان خواهد بود – یکی دیگر از مشکلات این نوع اقامت مدت طولانی دریافت پاسپورت اسپانیا می باشد که حداقل ۷ سال زمان خواهد برد.

اخذ اقامت

سوالات متداول جهت ثبت شرکت در اسپانیا

۱- چه روشهایی برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت وجود دارد؟

به طور کلی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در روش های زیر خلاصه میشود در قالب ثبت و راه اندازی یک شرکت جدید: ثبت و راه اندازی شرکت همانند هر کشور دیگر با انتخاب نام و ثبت ان در Registro Mercantil و سپس آماده کردن اساسنامه بر اساس ضوابط و آیین نامه های کشور اسپانیا سرمایه گذاری مشترک: خرید سهام یک شرکت اسپانیایی زیر مجموعه یک شرکت اسپانیایی: در این روس میتوان شرکتی تحت عنوان تابع یک شرکت فعال اسپانیایی ثبت کنید.

 • به صورت خود اشتغالی Autónomo : خود اشتغالی یا کسب و کار انفرادی، یعنی راه اندازی یک کسب و کار با مسئولیت فردی.
 • خرید نمایندگی Franquicia: ثبت شرکت در قالب خرید نمایندگی یک شرکت زنجیره ای در اسپانیا هر نوع دفتر نمایندگی در اسپانیا

۲- پروسه و مراحل ثبت شرکت در اسپانیا به چه صورت می باشد؟

در ابتدای امر بنا بر قوانین کشور اسپانیا، تمامی شهروندان خارجی هایی که قصد هر فعالیت اقتصادی، خرید فروش و زندگی در این کشور را دارند می بایست شماره هویت خارجی (NIE) دریافت کنند. این شماره برای تمامی امور ثبتی و حقوقی مورد نیاز می‌باشد. متقاضیان می بایست با یک وکالت نامه محضری به وکیل خود در اسپانیا وکالت دهند تا اقدام به دریافت این شماره شود.

در مرحله بعدی می بایست حداکثر ۵ نام پیشنهادی برای سازمان ثبت شرکت ها (Registro Mercantil) فرستاد تا یکی از آنها انتخاب و ثبت شود و کد شناسایی مالیاتی موقت دریافت کرد. در گام بعدی با تاییدیه ها و شماره هویت خارجی می بایست اقدام به افتتاح حساب در یکی از بانک های اسپانیایی نمود و مبلغ ۳۰۰۰ یورو را به عنوان سرمایه شرکت در حساب بلوکه نمود. لازم به ذکر است پس از انجام امور اداری و ثبتی این مبلغ قابل برداشت می‌باشد.
در مرحله بعدی می بایست ثبت شرکت از طریق ثبت اسناد (Notario) انجام شود و اساس نامه بر اساس نوع فعالیت شرکت آماده شود. این نکته حائز اهمیت است که هر فعالیتی در اساس نامه قابل ثبت می باشد اما برخی از آنها نیاز به مجوز از سازمانهای مربویطه خواهند داشت که می بایست قبل از شروع فعالیت این مجوز ها نیز اخذ شود.

بعد از اتمام این مراحل باید یک طرح کسب و کار یا اصطلاحا Plan de negocio آماده کرد که در آن برنامه کاری چند سال آینده و پیش بینی سود در آن مورد بررسی قرار داد و این طرح را به سازمان ملی انجمن شرکت ها و کارآفرینان ارائه نمود. پس از تاییدیه این سازمان مدارک مربوط را باید به سفارت اسپانیا در ایران ارائه نمود و پس از دریافت ویزا و سفر به اسپانیا اقدام به دریافت کارت اقامت کاری نمود.

۳- آیا به اعضای خانواده فرد متقاضی اجازه اقامت داده میشود؟

بله. از مزایای این روش امکان دریافت اقامت برای اعضای خانواده (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) می باشد که اصطلاحا به آن Reagrupacion familiar نامیده میشود. طبق قوانین ۲۰۱۸ کشور اسپانیا سرپرست خانواده می بایست مبلغی را به عنوان ساپورت هزینه های اعضای خانواده اعلام نماید. این مبلغ ۱۵۰ درصد شاخص عمومی درآمد چندگانه یا اصطلاحا IPREM که در سال ۲۰۱۸ این مبلغ ۵۳۷.۸۴ یورو میباشد.

 • شرایط دریافت اقامت دائم و اخذ پاسپورت چیست؟

پس از سه سال اقامت موقت، امکان درخواست برای اقامت دائم وجود دارد و پس از گذشت پنج سال از دریافت اقامت دائم، می توان برای دریافت پاسپورت اقدام کرد. این یک امتیاز بزرگ محسوب میشود که پس از سه سال اقامت موقت کاری امکان تبدیل به اقامت دائم وجود دارد.

 • محدودیت ها در این روش کدامند؟

شما بدون هیچ محدودیتی امکان به سفر به تمامی کشورهای حوزه شنگن را دارید. اما اگر بخواهید به خارج از حوزه شنگن سفر کنید، در هر ۱۸۰ روز تنها ۹۰ روز، مجاز به سفر هستید.

 • مزایای دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت چیست؟
  • عدم نیاز به مدرک زبان
  • عدم نیاز به مدارک تحصیلی (مگر اینکه فعالیت ها در حوزه های تخصصی باشد که نیاز به مدارک تحصیلی می باشد)
  • امکان دریافت اقامت برای تمامی اعضای خانواده که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می‌باشد
  • امکان فعالیت در بازارهای اروپایی و بین المللی
  • امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
  • امکان اخذ آسان ویزا برای اکثر کشورهای جهان
  • امکان افتتاح حساب بانکی
  • ثبت برند اروپایی
 • مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت
  • فرم درخواست (NIE)
  • اصل و کپی پاسپورت برابر اصل شده
  • گواهی تاییدیه نام شرکت
  • دو قطعه عکس
  • گواهی سلامت
  • کد شناسایی مالیات (C.I.F)
  • تاییدیه حساب بانکی در اسپانیا
  • اساس نامه ثبت شرکت
 • پروسه دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت چه مدت طول خواهد کشید؟

معمولا این پروسه ۱۰ ماه به طول می انجامد.

 • شرایط تمدید اقامت اسپانیا با ثبت شرکت چیست؟
  • پرداخت حداقل مالیات با توجه به بیزنس پلن
  • ارائه گواهی عدم سوپیشینه
  • سودآور بودن شرکت
  • شرایط اخذ اقامت کاری اسپانیا
 • اگر شما قصد مهاجرت به اسپانیا را دارید، راههای گوناگونی وجود دارد که هر کدام مزایا و محدودیت های خود را دارا می باشند

هزینه زندگی در اسپانیا

هزینه زندگی در اسپانیا در قیاس با دیگر کشورهای اروپای غربی پایین تر است. این به این معنی است که افراد خارجی امکان لذت بردن از کیفیت مناسبی از زندگی بدون هزینه کردن بسیار برخوردار هستند.

هزینه زندگی در اسپانیا در یک نگاه

اسپانیا مقصدی محبوب برای افراد خارجی, به خصوص شهروندان بریتانیا, آلمان و کشور های اسکاندیناوی است. مکان آن در سواحل مدیترانه, فرهنگ راحت و هزینه پایین زندگی باعث علاقه بسیار زیاد مهاجران, به خصوص افرادی است که به زندگی در آب و هوای آفتابی مدیترانه ای علاقه مند هستند.

با وجود آسیب و بحران اقتصادی اسپانیا در دهه گذشته, اقتصاد این کشور از سال ۲۰۱۵ بحران اقتصادی را پشت سر گذاشته است و استاندارد زندگی در حال تعادل با درآمد مردم است. با این حال, حداقل و میانگین حقوق نسبت به دیگر کشور های اروپای غربی پایین است.

مطالب مرتبط

هزینه زندگی در اسپانیا
هزینه زندگی در اسپانیا

هزینه زندگی در اسپانیا هزینه زندگی در اسپانیا در قیاس با دیگر کشورهای اروپای غربی پایین تر است. این به این معنی است که افراد خارجی امکان لذت بردن از...

اقامت اسپانیا با خرید ملک
اقامت در اسپانیا با خرید ملک

اقامت در اسپانیا با خرید ملک (خرید ملک در اسپانیا ارزان تر از ایران است)  اقامت در اسپانیا با خرید ملک ( اقامت طلایی اسپانیا ). آیا می دانید خرید...

اقامت یونان بدون سرمایه گذاری
اقامت یونان بدون نیاز به سرمایه گذاری

اقامت یونان اقامت یونان از طریق تمکن مالی به طور قطع سریع ترین، راحت ترین و پرطرفدارترین اقامت یک کشور اروپایی برای ما ایرانیان است و رتبه 1 انتخاب برای...

اقامت سوئد بدون سرمایه گذاری
اخذ اقامت سوئد بدون نیاز به سرمایه گذاری

اقامت سوئد (بدون نیاز به سرمایه گذاری) اقامت سوئد : سوئد سرزمین وایکینگ ها کشوری که در شمال اروپا در شبه جزیره اسکاندیناوی در همسایگی نروژ فنلاند و دانمارک است ...

اقامت فرانسه بدون سرمایه گذاری
اخذ اقامت فرانسه بدون نیاز به سرمایه گذاری

اقامت اروپا از طریق اثبات تمکن مالی در ایران (بدون نیاز به سرمایه گذاری) مزایای مهم اقامت فرانسه بدون نیاز به سرمایه گذاری در فرانسه اقامت همزمان برای تمامی اعضای...

جاذبه های گردشگری باسلونا
جاذبه های گردشگری بارسلونا

پایتخت پر جنب و جوش ایالت کاتالونیا, بارسلونا شهر ساحلی خیره کننده ای است که زیبایی و سبک زندگی آفتابی او را برای جهانیان محبوب کرده است. مناظر زیبا, معماری...

جاذبه های گردشگری مادرید
جاذبه های گردشگری مادرید

پر از انرژی و جاذبه های فرهنگی, مادرید ابر شهر مدرنی است که طعمی از اسپانیای واقعی را به همراه دارد. خیابان های عرضی پر ترافیک هستند اما پارک های...

مطالب مرتبط

بدون تصویر
اقامت اسپانیا
اقامت اسپانیا به دلیل تنوع بالای روش ها، اخذ اقامت اسپانیا یکی از بهترین روش های اخذ اقامت کشورهای پیشرفته اروپایی است. اگر قصد سرمایه گذاری، کار، تحصیل یا زندگی...
خرید ملک در یونان
خرید ملک در یونان
خرید ملک در یونان مشاورین موسسه حقوقی بین المللی vip group با دانش و تجربه‌ای که در زمینه خرید ملک در یونان و دریافت اقامت یونان از طریق خرید ملک...
اقامت ترکیه
اقامت ترکیه 
اقامت ترکیه کشور ترکیه مشهور به جمهوری ترکیه، یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین کشور هایی است، که توریست ها برای تفریح انتخاب می کنند، و همچنین بسیاری از مهاجران...
چت آنلاین در واتساپ