vip3-600x150

موسسه حقوقی بین المللی

VIP GROUP

تمامی امور وکالت بین المللی در جهت اخذ اقامت دائم کشورهای مختلف اروپا از قبیل فرانسه ، سوئد ، آلمان ، اتریش ، اسپانیا ، یونان و ویزای ۵ ساله کانادا را به صورت  VIP  از طریق شعب خود در اروپا و آسیا می پذیرد .

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید

اقامت اروپا اسپانیا
شرایط اقامت سوئد
اقامت یونان
اقامت کشور کانادا
رفغ ریجکت ویزا

ریجکت شدن ویزای شینگن

دلایل متعددی برای ریجکت ویزای شینگن وجود دارد که می‌تواند سبب ریجکت شدن ویزاهای توریستی صادر شده برای کشورهایی مطرح اروپایی همانند اسپانیا، آلمان، ایتالیا، فرانسه، سوئیس، اتریش و… شود.اگر با وجود دریافت وقت سفارت و ارائه مدارک لازم در مراحل دریافت ویزای شینگن ریجکت شده‌اید …

خرید ملک در اسپانیا

اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک

اقامت در اسپانیا با خرید ملک . آیا می دانید خرید ملک در اسپانیا به طور متوسط از متری ۷۰۰ یورو تا ۳۵۰۰ یورو می باشد که به نسبت ارزش ملک در ایران از نظر موقعیت جغرافیایی و مزایایی که کشور اسپانیا به دارندگان ملک یا خانه در اسپانیا، اقامت از طریق سرمایه گذاری (Golden visa) اعطا می کند بسیار با ارزش تر از سرمایه گذاری در ایران است.

ثبت شرکت در ترکیههزینه ثبت شرکت در ترکیه / مدارک مورد نیاز

دریافت ویزای کانادا با استارت آپ

اگر یک ایده خوب دارید (که یکی از ۳ شرط دارای نوآوری خاصی بودن – اشتغال‌زا بودن – قابل رقابت در مقیاس جهانی بودن) را داراست و بتوانید یکی از سازمان های معرفی شده برگزیده (سازمان‌های برگزیده به گروه‌های تجاری گفته می‌شوند که امکان سرمایه‌گذاری در آنها یا حمایت آنها از استارت آپ شما وجود داشته و به تأیید رسیده‌اند) توسط اداره مهاجرت را متقاعد به سرمایه گذاری در ایده خود کنید.

مراحل دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال برای سرمایه گذاری

پرتغال، کشوری کوچک اما زیبا و پیشرفته است که در بخش غربی شبه جزیره‌ی ایبری و جنوب غربی اروپا، قرار گرفته است. این سرزمین توسعه یافته و دارای جاذبه‌های طبیعی زیادی است.
شرکت ما سال ها در زمینه اخذ ویزای طلایی کشور پرتغال فعالیت کرده و بیش از صد نمونه ی موفق در این زمینه دارد.ویزای طلایی پرتغال جذابیت زیادی میان متقاضیان اخذ اقامت اروپایی دارد. شرایط این ویزا نسبت به سایر کشورهای اروپایی آسان تر بوده و محدودیت کمتری دارد. دارنده ی ویزای طلایی پرتغال می‌تواند بدون نیاز به ویزا به تمامی کشورهای اروپایی سفر کند. از این رو بسیاری از سرمایه گذاران شروع به خرید ملک و سرمایه گذاری در این کشور کرده اند.

چت آنلاین در واتساپ