همان طور که در ” اعتراض به ریجکت در حوزه شنگن ” ذکر شد، ریجکت ویزا دلایل متفاوتی دارد.

ریجکت ویزا به هر علتی که باشد، فرصت اعتراض وجود دارد.

اگر جزء دسته افرای هستید که با ریجکت ویزای با دعوت نامه مواجه شدید از فرصت خود جهت اعتراض به درستی استفاده کنید.

در ابتدا باید مشخص شود ، نوع دعوت نامه شما کدام است؟ توریستی، تجاری، تحصیلی و…

در نظر داشته باشید تنظیم و ارسال دعوت نامه ها متفاوت است و هرکدام شرایط خاص خود را دارند. در ریجکت ویزای با دعوت نامه  ممکن است یکی از موارد کوچک هم رعایت نشده یاشد که این موضوع منجر به ریجکتی شده است.

برای اعتراض به ریجکت ویزای با دعوتنامه، پرونده شخص به دقت بررسی می شود. در مطلب  ” تاثیر دعوت نامه در ریجکت ویزا” ذکر شد که: دعوت نامه چیست؟ چه مواردی در آن باید رعایت گردد؟

خیلی موارد متقاضیان، اصول اولیه را جهت ارائه دعوت نامه رعایت می کنند ولی از نکات ریز غافل می شوند و با ریجکت ویزای با دعوت نامه مواجه می شوند.

برای مثال: در دعوت نامه بسنگان درجه ۱، یک سری موارد حائز اهمیت هستند که از نظر دور می مانند.
ایا نسبت فامیلی محرز شده است؟ دعوت کننده محل اقامت شما را تقبل کرده است؟ در صورت تقبل، متراژ قابل قبولی با توجه به تعداد افراد در منزل دعوت کننده وجود دارد؟

اگر متقاضی اخذ ویزای تحصیلی هستید و با ریجکت ویزای با دعوت نامه مواجه شدید، آیا دعوت نامه شما معتبر است؟ آیا از طرف دانشگاه برای سفارت ارسال شده است؟ و….

همان طور که مستحضر هستید خیلی موارد دیگر با توجه به نوع دعوت نامه  نیاز به بازبینی دارند.

موسسه حقوقی VipGroupVisa  با تجربه چندین ساله به همراه وکلای با تجربه و کارشناسان مجرب خود در زمینه امور ریجکت همراه شما متقاضیان عزیز هستند، کافیست از طرق ارتباطی اعلام شده با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

بدون تصویر
اقامت اسپانیا با خرید ملک
اقامت اسپانیا با خرید ملک یافتن محلی برای سرمایه گذاری مطمئن همیشه یکی از دغدغه های سرمایه گذاران بوده است که امروزه پیچیده تر نیز شده است. برخی از گزینه...
بدون تصویر
اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی
اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی Spain Non-Lucrative Visa افراد ثروتمندی که قصد دارند به سریع ترین روش و بدون سرمایه گذاری در کشور اسپانیا زندگی کنند می توانند با...
بدون تصویر
اعتراض به ریجکتی ویزا
اعتراض به ریجکتی ویزا بدون شک تمام درخواست هایی که برای اخذ ویزا صورت می گیرد با موافقت روبرو نمی شود و برخی با ریجکتی ویزا روبرو می شوند. در...