خرید ملک در سوئد

خرید ملک در سوئد یکی از سریع ترین راه های سرمایه گذاری در این کشور است. برای خرید ملک در سوئد هیچ محدودیتی برای افراد خارجی وجود ندارد و آنها می توانند با داشتن اقامت سوئد  به راحتی اقدام نمایند و به سرعت صاحب خانه شوند. این فرآیند باید از طریق قانونی و با استفاده از یک وکیل مهاجرت سوئد و بنگاه معاملات ملکی در سوئد انجام شود. با این حال، خرید ملک تنها جنبه سرمایه گذاری ندارد و می توان از آن به عنوان خانه دوم برای تعطیلات استفاده کرد.

مزایای خرید ملک  چیست؟

سوئد یکی از کشورهایی است که در آن تعداد خانه ها کمتر از میزان نیاز است. همین امر موجب شده تا خرید خانه به صرفه تر از اجاره باشد. در نتیجه، قیمت خانه در سوئد همیشه در حال رشد بوده است.

همچنین، خرید ملک می تواند به شما این امکان را بدهد که بتوانید به راحتی تعطیلات خود را در این کشور بگذرانید و بسیاری از نگرانی های محل اقامت و هزینه های آن را نداشته باشید.

علاوه بر این، با خرید ملک در سوئد و زندگی در این کشور به امکانات بسیار عالی زندگی در این کشور دسترسی خواهید داشت.

امکان دریافت وام بانکی نیز برای خرید ملک فراهم شده است که متقاضیان می توانند به کمک وکیل مهاجرت سوئد و افتتاح حساب بانکی در این کشور نسبت به دریافت آن اقدام نمایند.

خانه های جدیدی که در سوئد ساخته می شود به دلیل نظارت قانون و نیازهای مختلف جغرافیایی این کشور از کیفیت بالایی برخوردار هستند و عمر و بهره وری عالی دارند.

مراحل خرید ملک  چیست؟

به صورت خلاصه مراحل خرید ملک به صورت زیر می باشد:

  • اخذ اقامت سوئد برای ورود به این کشور
  • انجام تحقیقات لازم و پیدا کردن ملک مناسب
  • اقدام برای عقد قرارداد از طریق بنگاه معاملات املاک
  • پرداخت مبلغ پیش پرداخت
  • انتخاب یک ارزیاب برای بررسی ملک
  • نهایی کردن قرارداد و ثبت ملک

زمانی که قصد خرید ملک را دارید، می توانید با انعقاد قرارداد دقیق و قانونی، فروشنده را تا ۱۰ سال نسبت به مشکلاتی که ممکن است در خانه پیش بیاید موظف و متعهد نمایید. در غیر این صورت، تمام عواقب آن متوجه خریدار است. از این رو، اهمیت بسیاری دارد که فردی را برای ارزیابی ملک استخدام نمایید تا از بروز مشکلات هنگام خرید ملک پیشگیری شود. به یاد داشته باشید که مراحل خرید ملک نیازمند گذراندن مراحل قانونی و ثبتی مختلفی است که بهتر است از طریق یک وکیل مهاجرت سوئد انجام شود. برای این کار می توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان و وکلای ما در دفاتر ایران و سوئد به شما اطلاعات لازم را ارائه نمایند.

قیمت ملک در سوئد

برای خرید ملک باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت که موجب تفاوت قیمت املاک می شوند. بدون شک قیمت ملک در شهرهای بزرگ تر  و مرکز شهرها بالاتر از شهرهای کوچک یا خارج از مرکز شهر است. برای مثال، قیمت خرید ملک در استکهلم بدون شک از شهرهای کوچکتر مانند مالمو بیشتر است. با این حال، نکته اصلی خرید ملک تعیین هدف شما از این کار است زیرا اگر تمایل دارید خانه شما در سوئد تنها مکانی برای گذراندن تعطیلات باشد، می توانید در شهرهای کوچک یا روستاها املاکی با قیمت های بسیار مناسب تر پیدا نمایید.

قیمت خرید هر متر آپارتمان در استکهلم در مرکز این شهر در دامنه ای بین ۸۸۸۳ تا ۱۰۸۵۶ یورو قرار دارد. اگر از مرکز شهر فاصله بگیریم، قیمت خرید ملک کاهش می یابد. قیمت هر مترمربع خانه در خارج از مرکز شهر استکهلم به ۴۳۴۲ تا ۷۴۰۲ یورو می رسد.

خرید ملک در گوتنبرگ ارزانتر است. برای خرید ملک در مرکز شهر گوتنبرگ به ازای هر متر مربع می توان ۴۹۳۵ تا ۶۹۱۰ یورو هزینه کرد و در خارج از مرکز، ۳۲۹۶ تا ۴۹۳۵ یورو.

قیمت خرید ملک در مالمو از گوتنبرگ نیز کمتر است. در مرکز شهر مالمو می توان املاکی با دامنه قیمتی ۳۱۱۴ تا ۵۴۲۸ یورو را خریداری نمود. اگر هم به دنبال املاک ارزانتر هستید، با فاصله گرفتن از مرکز شهر می توانید خانه هایی در دامنه قیمتی ۱۹۷۴ تا ۳۶۵۰ یورو پیدا کرد.

خدمات ما

برای خرید ملک می توانید با کارشناسان ما به صورت رایگان در دفاتر ایران و سوئد ارتباط برقرار کنید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین، وکلای ما می توانند با اخذ یک وکالتنامه مراحل قانونی خرید ملک را به پیش ببرند و آن را برای شما به ثبت برسانند. موسسه حقوقی VIP Group در تمام مراحل خرید ملک در سوئد در کنار شماست.

مطالب مرتبط

بدون تصویر
اقامت یونان با خرید ملک
اقامت یونان اقامت طلایی یونان ، یک اقامت ویژه دائم و با کارت اولیه اقامت ۵ ساله و (بدون شرط حضور دراروپا ) و با شرایط عالی اعطایی از طرف...
بدون تصویر
مهاجرت به سوئد
مهاجرت به سوئد درخواست های بسیار زیادی در سال از سرتاسر جهان برای مهاجرت به سوئد به سفارت های این کشور ارسال می شود. سوئد پرجمعیت ترین کشور در منطقه...