خدمات وی آی پی با 16 سال تجربه

ثبت شرکت در امارات

کشور امارات طی  یک دهه گذشته، فعالیت های تجاری بزرگی را آغاز و به سرانجام رسانده است و سرعت رشد اقتصادی خود را بیش از پیش افزایش داده است.

وجود قوانین ساده در بخش های مالی، اداری و گمرکی، باعث شده تا هر بازرگان و تاجری به تعامل تجاری با این کشور ترغیب شود.

مالیات بر درآمد ۰%، مالیات بر ارزش افزوده فقط ۵% و امکان مالکیت ۱۰۰% شرکت بدون کفیل اماراتی (در مناطق آزاد امارات) در یک سال اخیر یکی از وسوسه های تاجران و تولید کنندگان کشورمان برای ثبت شرکت در امارات بوده و هست.

در واقع وجود معافیت های مالیاتی و همچنین انجام سریع و ساده امور تجاری و بازرگانی بدون قوانین دست و پا گیر کار را به جایی رسانده که امروزه اغلب برند های تجاری معتبر، اقدام به تاسیس نمایندگی و یا حتی تاسیس یک شعبه از کارخانه تولید محصولات خود در امارات و خصوصا شهر دبی که قلب تپنده تجارت آسیا نام گرفته، نموده اند. در یک سال اخیر نه تنها تجار برای انجام سرمایه گذاری، بلکه مردم عادی نیز تمایل زیادی برای اقامت و یا یافتن کار در این کشور و بالاخص شهر دبی پیدا کرده اند.

هزینه ثبت شرکت در دبی

هزینه ثبت شرکت در دبی، به نوع شرکتی که قصد ثبت آن را دارید بستگی دارد اما بهتر است همین ابتدا بدانید که ۹۹% ایرانیان از طریق ثبت شرکت LLC با مجوز تجاری یا همان لایسنس تجاری (commercial license) است که کار خود را شروع میکنند که حدود ۳۰ هزار درهم هزینه دارد.

مزایای ثبت شرکت و اخذ اقامت شهروندی امارات و شهر دبی بسیار زیاد است! در ادامه مهمترین آنها را بررسی میکنیم:

 • عدم نیاز به مدرک زبان
 • عدم نیاز به مدرک تحصیلی (بجز برخی مشاغل و حوزه های مجوز حرفه ای به عنوان مثال پزشکان)
 • عدم نیاز به داشتن شرکت از قبل و عدم نیاز به ارائه سوابق کاری مرتبط و تمکن مالی
 • عدم نیاز به داشتن و ارائه سابقه بیمه ای
 • امکان انجام تا ۱۰ فعالیت تجاری با ۱ لایسنس یا مجوز ثبت شرکت و حضور در یکی از اصلی ترین مراکز تجاری و اقتصادی دنیا
 • بدون محدودیت سنی خاص (افراد بین ۱۸-۶۰ سال میتوانند اقدام کنند)
 • امکان اخذ اقامت و آی دی کارت ۳ ساله مدیران و همچنین خانواده تحت تکفل
 • برخورداری از حق تحصیل خودتان و فرزندان و بیمه سلامت در امارات
 • اخذ اقامت ۳ ساله امارات با قابلیت تمدید به صورت نامحدود
 • امکان صدور جاب آفر و جذب نیروی کار از خارج از امارات پس از شروع کار
 • پروسه بسیار کوتاه از مرجله اقدام تا مرحله شروع به کار
 • عدم نیاز به اجاره دفتر و محل کار در بسیاری از مشاغل و ثبت شرکت با اجاره دفتر مجازی معتبر با کد پستی و تاییدیه استعلام (virtual office)
 • امکان افتتاح حساب بانکی شخصی و شرکتی و استفاده از مزایای ویزا کارت و تسهیلات بانکی
 • عدم اجبار به راه اندازی و فعال نمودن شرکت (با پرداخت تمدیدیه مجوز و پروانه کسب تا سالیان سال میتوانید اقامت خود را تمدید نمایید)
 • پایین بودن هزینه انجام پروسه در مقایسه با سایر کشور ها
 • امکان ایجاد یک شعبه از شرکت خودتان در امارات و ثبت برند تجاری و حضور در کوریدور تجارت جهانی
 • امکان اشتغال و فعالیت اقتصادی افراد دارای اقامت

ثبت شرکت در دبی

مزایای ثبت شرکت در دبی

⚜️ ثبت شرکت در سرزمین اصلی با مالکیت۱۰۰٪ برای اتباع ایرانی بدون نیاز به کفیل

⚜️اخذ اقامت ۲ ساله ( قابل تمدید برای مدت نامحدود) برای شخص به همراه کلیه اعضای خانواده و والدین تحت تکفل

⚜️ افتتاح حساب بانکی شخصی و شرکتی در بانک های معتبرجهانی در امارات

⚜️صدور کارت ملی امارات برای شخص و کلیه اعضای خانواده

⚜️تایید ویزای کشورهای اروپایی و کانادا برای دارندگان کارت اقامت امارات

⚜️امکان خرید املاک مسکونی و تجاری با مالکیت ۱۰۰ ٪ با اقساط ۳۰ ساله با ۱۰ ٪ پیش پرداخت

⚜️امکان خرید انواع خودرو به صورت اقساط ۵ ساله با ۱۰ ٪ پیش پرداخت

⚜️اختصاص وام های ۱۵ و ۲۰ ساله با سود تنها ۲٪ به شرکت ها مبتنی بر طرح های دانش بنیان ، تولیدی و استارتاپی

⚜️ صدور گواهینامه رانندگی امارات بلافاصله بعد از اخذ اقامت

⚜️تحصیل فرزندان در معتبرترین مدارس وبهترین کالج های بین المللی ۳ زبانه

⚜️دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی در بالاترین سطوح جهانی

⚜️معافیت کامل شرکت و شخص ازمالیات بر درآمد – مالیات صفر

⚜️امکان تجارت بی قید و شرط با اکثریت کشور ها بدون محدودیت ارزی درگشایش اعتبار اسنادی

⚜️فرایند مهاجرت آسان و قوانین شفاف حقوقی و قضایی

جهت تماس با کارشناسان ما و بهرمندی از خدمات مشاوره رایگان با شماره ثابت ۰۲۱۷۲۴۷۹۰۰۰ و شماره موبایل ۰۹۱۲۰۶۳۴۵۷۱ تماس حاصل فرمایید

انواع اقامت دبی

امروزه امارات یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت محسوب می‌شود. در دو دهه گذشته اقتصاد این کشور رشد چشمگیری را تجربه کرده است. راه‌های بسیار زیادی برای دریافت اقامت امارات وجود دارند. از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرت به این کشور می‌توان به مهاجرت کاری، سرمایه‌گذاری و تحصیلی اشاره کرد. استانداردهای زندگی در امارات بالاتر از اکثر کشورهای منطقه است. کم‌هزینه‌ترین روش مهاجرتی، مهاجرت کاری است. در ادامه به چگونگی دریافت اقامت دبی بیشتر می‌پردازیم.

قوانین دریافت اقامت دائم کشور امارات اندکی دشوارتر از کشورهای اروپایی و آمریکایی است. اثبات تأثیر مثبت موقعیت شغلی شما در اقتصاد این کشور جهت دریافت اقامت دائم ضروری محسوب می‌شود. برای دریافت ویزای کاری این کشور داشتن پیشنهاد کاری از یک کارفرما با تابعیت این کشور الزامی است. از عوامل متأثر جهت موفقیت در اخذ اقامت و ویزای امارات می‌توان به سن، مدارک تحصیلی و سوابق کاری اشاره کرد. ازدواج از دیگر روش‌های دریافت اقامت امارات محسوب می‌شود.

دریافت اقامت امارات با سرمایه‌گذاری

یکی از انواع اقامت دبی اقامت از طریق سرمایه‌گذاری در بخش‌های اقتصادی مختلف کشور امارات است. بیشتر متقاضیان دریافت اقامت دبی خواهان سرمایه‌گذاری در بخش املاک کشور امارات هستند. حداقل سرمایه مورد نیاز برای دریافت اقامت امارات چیزی در حدود سیصد هزار دلار است. با خرید ملک در این کشور در ابتدا به شما اقامت موقت ۲۴ ماهه اعطا می‌شود. امکان تمدید ویزای سرمایه‌گذاری نیز وجود دارد. در این روش، می‌توان برای همراهان نیز ویزا دریافت کرد.

طبق قوانین دولت امارات، برای دریافت تابعیت این کشور باید تابعیت کشور قبلی خود را ترک کنید. در قانون این کشور داشتن دو تابعیت به صورت هم‌زمان وجه قانونی ندارد. از دیگر روش‌های مهاجرت به امارات ثبت یک شرکت تجاری در این کشور است. همانند اکثر کشورهای جهان، علاوه بر داشتن سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت، باید یک طرح تجاری به اداره مهاجرت این کشور ارائه کرد. این طرح جهت اثبات سودمند بودن شرکت شما برای اقتصاد امارات در بلندمدت است.

یکی از بزرگ‌ترین مزایای سرمایه‌گذاری در امارات پایین‌تر بودن نرخ مالیات در این کشور نسبت به سایر کشورهای اروپایی است. همچنین برای استخدام نیروی کار در امارات هزینه بسیار کمتری را نسبت به کشورهای اروپایی و آمریکایی پرداخت کنید. شرط اصلی برای تمدید ویزای سرمایه‌گذاری امارات نفروختن ملک در طی ۳۶ ماه اولیه دریافت ویزاست. با روش سرمایه‌گذاری سریع‌تر از روش تحصیلی و یا کاری می‌توان اقامت دائم امارات را کسب کرد.

business in uae

دریافت اقامت کشور امارات از طریق کارآفرینی

دولت امارات در سال‌های اخیر طرحی برای اعطای اقامت دبی به کارآفرینان بین‌المللی در نظر گرفته است. دو شرط اصلی برای دریافت ویزای کارآفرینی داشتن تمکن مالی و یک طرح تجاری قوی است. در ابتدا به تمامی افراد واجد شرایط، ویزای سرمایه‌گذاری با اعتبار ۶۰ ماهه اعطا می‌شود. امکان تمدید این ویزا در صورت پرداخت تمامی مالیت‌هایتان در این مدت نیز وجود دارد. سرمایه لازم جهت اخذ ویزای کارآفرینی امارات در حدود یک و نیم‌میلیون دلار است.

یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به امارات خرید سهام شرکت‌های دولتی امارات است. همانند سایر کشورهای عربی، مالکیت بخشی از شرکت ثبت شده، توسط افراد با تابعیت اماراتی شرط اصلی ثبت شرکت خصوصی محسوب می‌شود. البته این موضوع در مورد ثبت شرکت در برخی از مناطق این کشور صدق نمی‌کند. در برخی از مناطق این کشور می‌توان یک شرکت با مالکیت صددرصدی فرد خارجی ثبت کرد. با اقتصاد قوی امارات می‌توان از سوددهی شرکت در بلندمدت اطمینان داشت.

دریافت اقامت امارات از طریق ازدواج

یکی دیگر از روش‌های دریافت اقامت دبی ازدواج با یکی از شهروندان این کشور است. برخلاف اکثر کشورها، در امارات تنها امکان دریافت اقامت برای زنان خارجی با این روش وجود دارد. در واقع، دریافت اقامت کشور امارات از طریق ازدواج برای مردان خارجی ممکن نیست. جهت دریافت اقامت امارات از این طریق باید واقعی بودن ازدواج توسط کارشناسان اداره مهاجرت امارات تأیید شود. در واقع پس از گذشت ده سال از زمان ازدواج می‌توان برای دریافت اقامت دائم امارات اقدام کرد.

مدرک اصلی برای دریافت اقامت دبی از طریق ازدواج، سند ازدواج به همراه ترجمه آن است. از دیگر مدارک مورد نیاز برای دریافت این نوع ویزا می‌توان به گواهی سلامت، پاسپورت، مدارک هویتی و گواهی سلامت اشاره کرد. شایان ذکر است تمامی متقاضیان دریافت تابعیت از این طریق باید تابعیت قبلی خود را ترک کنند.

uae

راه‌های مختلفی برای دریافت اقامت دبی وجود دارند. بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور امارات از طریق سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف ابن کشور هستند. در حال حاضر، محبوب‌ترین روش دریافت اقامت امارات برای خارجیان مهاجرت کاری است. داشتن دو تابعیت در کشور امارات وجه قانونی ندارد. ازاین‌جهت، تمامی افراد برای اخذ تابعیت این کشور باید تابعیت قبلی خود را ترک کنند. دریافت اقامت امارات از طریق ازدواج تنها برای زنان خارجی امکان‌پذیر است.

⚜️با موسسه حقوقی vip group در کمتر از ۲۰ روز اقامت خود و خانواده خود را از دولت امارات دریافت کنید⚜️

جهت تماس با کارشناسان ما و بهرمندی از خدمات مشاوره رایگان با شماره ثابت ۰۲۱۷۲۴۷۹۰۰۰ و شماره موبایل ۰۹۱۲۰۶۳۴۵۷۱ تماس حاصل فرمایید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 3,25 out of 5)
Loading...

مطالب مرتبط

هزینه زندگی در اسپانیا
هزینه زندگی در اسپانیا

هزینه زندگی در اسپانیا هزینه زندگی در اسپانیا در قیاس با دیگر کشورهای اروپای غربی پایین تر است. این به این معنی است که افراد خارجی امکان لذت بردن از...

اقامت اسپانیا با خرید ملک
اقامت در اسپانیا با خرید ملک

اقامت در اسپانیا با خرید ملک (خرید ملک در اسپانیا ارزان تر از ایران است)  اقامت در اسپانیا با خرید ملک ( اقامت طلایی اسپانیا ). آیا می دانید خرید...

اقامت یونان بدون سرمایه گذاری
اقامت یونان بدون نیاز به سرمایه گذاری

اقامت یونان اقامت یونان از طریق تمکن مالی به طور قطع سریع ترین، راحت ترین و پرطرفدارترین اقامت یک کشور اروپایی برای ما ایرانیان است و رتبه 1 انتخاب برای...

اقامت سوئد بدون سرمایه گذاری
اخذ اقامت سوئد بدون نیاز به سرمایه گذاری

اقامت سوئد (بدون نیاز به سرمایه گذاری) اقامت سوئد : سوئد سرزمین وایکینگ ها کشوری که در شمال اروپا در شبه جزیره اسکاندیناوی در همسایگی نروژ فنلاند و دانمارک است ...

اقامت فرانسه بدون سرمایه گذاری
اخذ اقامت فرانسه بدون نیاز به سرمایه گذاری

اقامت اروپا از طریق اثبات تمکن مالی در ایران (بدون نیاز به سرمایه گذاری) مزایای مهم اقامت فرانسه بدون نیاز به سرمایه گذاری در فرانسه اقامت همزمان برای تمامی اعضای...

جاذبه های گردشگری باسلونا
جاذبه های گردشگری بارسلونا

پایتخت پر جنب و جوش ایالت کاتالونیا, بارسلونا شهر ساحلی خیره کننده ای است که زیبایی و سبک زندگی آفتابی او را برای جهانیان محبوب کرده است. مناظر زیبا, معماری...

جاذبه های گردشگری مادرید
جاذبه های گردشگری مادرید

پر از انرژی و جاذبه های فرهنگی, مادرید ابر شهر مدرنی است که طعمی از اسپانیای واقعی را به همراه دارد. خیابان های عرضی پر ترافیک هستند اما پارک های...

چت آنلاین در واتساپ