اقامت در اسپانیا با خرید ملک

(خرید ملک در اسپانیا ارزان تر از ایران است) 

اقامت اسپانیا با خرید ملک

اقامت در اسپانیا با خرید ملک ( اقامت طلایی اسپانیا ). آیا می دانید خرید ملک در اسپانیا به طور متوسط از متری ۷۰۰ یورو تا ۳۵۰۰ یورو می باشد که به نسبت ارزش ملک در ایران از نظر موقعیت جغرافیایی و مزایایی که کشور اسپانیا به دارندگان ملک یا خانه در اسپانیا، اقامت از طریق سرمایه گذاری (Golden visa)  گلدن ویزای اسپانیا اعطا می کند بسیار با ارزش تر از سرمایه گذاری در ایران است.

با خرید ملک در اسپانیا اجازه تحصیل رایگان، بیمه و درمان رایگان و اجازه کار در اسپانیا به تمام افراد خانواده از ابتدای دریافت اقامت تعلق می گیرد که باعث کاهش هزینه های جانبی در خانواده ها می شود .

خرید ملک در کشور اسپانیا ( گلدن ویزای اسپانیا ) و شهر دلخواه متقاضیان انجام می گیرد و هیچ محدودیتی در میزان سرمایه گذاری در خرید ملک از نظر ارزش ملک وجود ندارد، البته بهتر است حداقل سرمایه گذاری در املاک اسپانیا ۱۰۰ هزار یورو باشد.

بیشترین شهرهایی که ایرانیان علاقه به خرید ملک در آنها دارند شامل شهرهای بارسلونا، مادرید، مایورکا، ماربیا و والنسیا و جزایر اسپانیا می باشد که قیمت پایه خرید ملک در آنها متفاوت است.

با خرید ملک با ارزش کمتر از ۵۰۰ هزار یورو (از ۱۰۰/۰۰۰ یورو تا ۴۹۹/۰۰۰ یورو) به افراد خانواده ویزاهای یک ساله اسپانیا داده می شود و در صورتی که ارزش ملک های خریداری شد (یک یا چند ملک) به بیش از ۵۰۰/۰۰۰ یورو برسد، به تمام اعضای خانواده و حتی فرزندان بالاتر از ۱۸ سال خانواده اقامت دائم اسپانیا (Golden visa) گلدن ویزای اسپانیا تعلق می گیرد.

در صورتی که علاقه به خرید ملک در اسپانیا دارید می توانید از طریق تماس با کارشناسان VIP GROUP (با شماره ۰۹۱۲۸۷۱۰۵۸۳) اطلاعات خود را کامل نمائید و یا برای اقدام برای خرید ملک در اسپانیا مشاوره رایگان دریافت نمائید.

طبق آخرین قوانین کشور اسپانیا، هر فرد (که تابعیت کشور اروپایی دیگری را نداشته باشد) می تواند با خرید ملک در یکی از استان ها و یا جزایر کشور اسپانیا، از این کشور اقامت بگیرد.
کمترین میزان ارزش ملکی که باید خریداری کنید مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ یورو می باشد. اگر قصد دارید همرا ه با خانواده اقامت اسپانیا بگیرید نیاز است که ملک مورد نظر شرایط زندگی هم داشته باشد. این شرایط زندگی دارای استانداردهای خاصی هست، به عنوان مثال برای یک خانواده ۴ نفره نیاز است که حداقل دارای ۲ اتاق خواب باشد!!

چگونه با خرید ملک در اسپانیا، اقامت دریافت کنیم؟

چگونه با خرید ملک در اسپانیا، اقامت دریافت کنیم

برای دریافت اقامت در اسپانیا با خرید ملک باید این مراحل را طی نمایید:

در گام اول بایستی پاسپورت های اعضای خانواده تان را برای کارشناسان VIP GROUP ارسال نماییدتا با ارائه دعوت نامه به خانواده تان درخواست سفر شما به اسپانیا را انجام دهند تا با ویزای توریستی ۳ ماهه به اسپانیا سفر کنید و در آنجا ملک مورد نظر را بررسی و خریداری نمایید. بعد از عقد قرارداد خرید ملک، از دفاتر اسناد رسمی معتبر نوبت دریافت کرده و کدشناسایی به نام NIE را از دفاتر اداره پلیس بگیرید. قبل از موعد نوبتتان در دفاتر اسناد رسمی بایستی استعلام های دارایی، شهرداری، اداره آب و برق و .. را هم دریافت کنید تا به همراه مدارک خرید ملک و کد شناسایی nie به دفتر اسناد رسمی ارائه کنید تا سند ملک خریداری شده تان را به نام خود ثبت نمایید. وقتی این کار تمام شد باید مدارک خودتان برای درخواست اقامت را به همراه سند مالکیت ملک را به سفارت اسپانیا در ایران تحویل نمایید تا ویزای اقامت اسپانیا را دریافت نمایید.

جالبترین نکته درباره این نوع از اقامت ( اقامت در اسپانیا با خرید ملک ) موقت این است که شما بدون محدودیت می توانید به همه کشورهای حوزه شنگن سفر کنید همچنین اگر در اسپانیا شرکتی ثبت کنید زمانی که اقامت موقت دریافت کردید، می توانید به فعالت اقتصادی پرداخته و کار کنید. (نکته مهم: شما الزامی به انجام فعالیت های اقتصادی و یا شتغال و درآمدزایی ندارید که این موضوع یکی از مهمترین مزایای این نوع از اقامت است).

از دیگر مزایای خرید ملک در اسپانیا

از دیگر مزایای خرید ملک در اسپانیا

۱- داشتن حق سکونت در کشور اسپانیا

۲- معاف بودن از پرداخت مالیات سالانه

۳- امکان افتتاح حساب بانک های اروپایی

۴- امکان تحصیل رایگان فرزندان در کشور اسپانیا، بلافاصله پس از اقامت در اسپانیا

۵- سفر آزادانه به کل اروپا بدون نیاز به ویزا

۶- امکان اخذ تابعیت کشور اسپانیا پس از مدت ۱۰ سال در این کشور اشاره کرد.

خدمات وی آی پی با 16 سال تجربه

خانه های ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار یورویی

خانه های ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار یورویی در اسپانیا

برای خرید ملک در اسپانیا ( ویزای طلایی اسپانیا ) با سرمایه حداقل ۱۰۰هزاریورویی،بهترین شهرها برای خرید خانه ، شهر های مالاگا، ماربیا و همچنین مناطق اطراف شهر بارسلونا مناسب هستند. با توجه به میزان سرمایه شما امکان خرید ملک از ۱۰۰هزار یورو به بالا وجود دارد. البته کمتر از این مبلغ هم میتوان املاکی را یافت اما با توجه فاصله از مرکز شهر و بزرگی و کوچکی منطقه و امکانات موجود در شهر مورد نظر، موسسه حقوقی بین المللی VIP GROUP پیشنهاد میکنند که خرید ملک بالای ۱۰۰هزار یورو در این کشور باشد.

همانطور که می‌دانید قیمت املاک با توجه به شاخصهای گوناگون از قبیل زمان ساخت، امکانات و دسترسی های منطقه، دوری و نزدیکی از مرکز شهر، متراژ و … ارزش گذاری میشوند.

در شهرهای بزرگ مانند مادرید و بارسلونا میتوان با سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار یورو به بالا صاحب آپارتمان شد و در شهرهای ساحلی اطراف بارسلونا با ۲۵۰هزار یورو بالا میتوان ویلا در مجتمع‌های ویلایی خرید کرد.

موسسه حقوقی بین المللی VIP GROUP ، مستقر در شهر بارسلونا اسپانیا خانه های دارای کیفیت از نظر موقعیت مکانی با توجه به بودجه مالی متقاضیان را انتخاب و پیشنهاد می دهد.

خانه های ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار یورویی

 

خانه های ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار یورویی در اسپانیا

خانه های ۳۰۰ تا ۵۰۰هزار یورویی

با بودجه حداقل ۳۰۰٫۰۰۰ یورو ، بستگی به منطقه و شهر انتخابی متقاضیان خرید ملک در اسپانیا ، می توان یک خانه با کیفیت برای زندگی و سرمایه گذاری انتخاب نمود.

اگر قصد خرید یک آپارتمان در منطقه خوب در شهرهای بارسلونا یا مادرید دارید با ۳۰۰هزار یورو امکان خرید ملک ۹۰ تا ۱۵۰ متری وجود دارد.

در استانهای دیگر و شهرهای کوچکتر با ۱۵۰هزار یورو امکان خرید آپارتمان ۷۵ متری نیز وجود دارد.

در شهرهایی  ساحلی اسپانیا مانند مالاگا، ماربیا و تنریف و …  میتوان با این مبلغ اقدام به خرید ملک نمود. متراژ این املاک از ۸۰ متر تا ۲۰۰ متر با توجه به موقعیت مکانی و دسترسی ها متفاوت می‌باشد.

نکته مهم

در صورتی که ملک هایی با ارزش بیش از ۱۰۰ هزار یورو در اسپانیا خریداری نمائید،ویزاهای بلند مدت ۱ساله تا ۵ ساله مولتی ساله برای تمامی اعضاء خانواده تان توسط سفارت اسپانیا (با درخواست وکیل) داده خواهد شد و این مسئله اهمیت و ارزش فراوانی دارد.

با استفاده از این ویزا ،می توانید به تمام کشور های اروپایی در طول سال سفر کنید و یا به مدت محدود اقامت داشته باشید. با توجه به مشکلات ویزا گرفتن از کشور های اروپایی برای ایرانیان ،این ویزای بلند مدت از کشور اسپانیا ،ارزش بسیار زیادی خواهد داشت.

خانه های ۵۰۰ هزار یورویی

 

خانه های ۵۰۰ هزار یورویی در اسپانیا

در صورتی که هر خانواده ای که مقیم اروپا نمی باشد، مجموع سرمایه گذاری خود را ( در مدت مشخصی) در کشور اسپانیا به ۵۰۰هزرار یورو برساند. ( می توان ۱ یا چند ملک خرید نمود که مجموع ارزش آنها به ۵۰۰ هزار یورو برسد) می توان برای دریافت اقامت دائم اسپانیا برای تمام اعضاء خانواده اقدام نماید. این مزیت بسیار بزرگی است که افرادی که در اسپانیا سرمایه گذاری می نمایند، از آن برخوردار می شوند. با اقامت دائم اسپانیا ، از مزایای رایگان ای که کشور اسپانیا به شهروندان خود می دهد برخوردار خواهید شد.

تحصیل رایگان در اسپانیا : تمامی افراد خانواده هایی که اقامت اسپانیا را از طریق خرید ملک دریافت نمایند. تحصیل از ۳ سالگی تا ۱۶ سالگی بصورت رایگان می‌باشد . امکان تحصیل در دانشگاههای دولتی نیز وجود دارد.

آموزش رایگان زبان اسپانیایی : تمامی افراد خانواده هایی که اقامت اسپانیا را از طریق خرید ملک در اسپانیا دریافت می نمایند، از ابتدا زبان اسپانیایی را  در کلاسهایی که شهرداری برگزار میکند کاملا رایگان آموزش خواهند دید.

بیمه و درمان رایگان: تمامی افراد خانواده هایی که اقامت دائم اسپانیا را دریافت می نمایند، مانند مردم اسپانیا از حقوق درمانی و بیمه ای رایگان دولت اسپانیا برخوردار خواهند شد.

کدام مناطق برای زندگی در اسپانیا پیشنهاد میشود؟

با توجه به شرایط فرد یا خانواده و هدف از خرید ملک در اسپانیا میتوان محل سرمایه گذاری در این کشور را مشخص کرد. اگر قصد استراحت و تفریح دارید و بدنبال سرمایه‌گذاری در این کشور خوش آب و هوا را دارید شهرهای ساحلی و یا جزیره‌ها میتوانند گزینه خوبی باشند. شهرهای بارسلونا، مالاگا، والنسیا، جزایر قناری، مایورکا و ایبیزا بهترین گزینه ها می‌باشند.

اگر قصد تجارت و تحصیل برای خود و خانواده را دارید پیشنهاد ما شهرهای بزرگ و بین‌المللی نظیر مادرید و بارسلونا میتوانند بهترین گزینه برای خرید ملک باشند.

دفتر موسسه حقوقی بین المللی VIP GROUP در شهرهای تهران و بارسلونا در تمامی مسیر در کنار شماست تا بهترین گزینه ها جهت سرمایه گذاری را انتخاب کنید.

مدارک لازم برای اقامت در اسپانیا با خرید ملک

مدارک لازم برای اقامت در اسپانیا با خرید ملک

1- پاسپورت معتبر (سرپرست خانواده)

۲- مدارک شغلی و مالی (سرپرست خانواده)

۳- تعیین وقت توسط VIP GROUP در سفارت اسپانیا برای سفر به اسپانیا

۴- دریافت دعوت نامه از دفتر VIP GROUP در اسپانیا

۵- سفر به کشور اسپانیا و بازدید از چندین مورد ملک برای بررسی و انتخاب اولیه

۶- پرداخت بیعانه ملک مورد نظر به فروشنده (با نظارت حقوقی VIP GROUP و پس از تایید اولیه استعلامات ملک)

۷- سفر به ایران و تکمیل مدارک لازم برای دریافت ویزای اقامت

مطالب مرتبط

هزینه زندگی در اسپانیا
هزینه زندگی در اسپانیا

هزینه زندگی در اسپانیا هزینه زندگی در اسپانیا در قیاس با دیگر کشورهای اروپای غربی پایین تر است. این به این معنی است که افراد خارجی امکان لذت بردن از...

ثبت شرکت در سوئد
اقامت کشور سوئد از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در سوئد ثبت شرکت در سوئد : سوئد سرزمین وایکینگ ها کشوری که در شمال اروپا در شبه جزیره اسکاندیناوی در همسایگی نروژ فنلاند و دانمارک است  پایتخت...

اقامت اسپانیا بدون سرمایه گذاری
اخذ اقامت اسپانیا بدون نیاز به سرمایه گذاری

چند روش برای اخذ اقامت اسپانیا وجود دارد؟ از طریق تمکن مالی ( بدون سرمایه گذاری) از طریق ثبت شرکت از طریق خرید ملک از طریق ازدواج تمام روش های...

اقامت سوئد بدون سرمایه گذاری
اخذ اقامت سوئد بدون نیاز به سرمایه گذاری

اقامت سوئد (بدون نیاز به سرمایه گذاری) اقامت سوئد : سوئد سرزمین وایکینگ ها کشوری که در شمال اروپا در شبه جزیره اسکاندیناوی در همسایگی نروژ فنلاند و دانمارک است ...

جاذبه های گردشگری باسلونا
جاذبه های گردشگری بارسلونا

پایتخت پر جنب و جوش ایالت کاتالونیا, بارسلونا شهر ساحلی خیره کننده ای است که زیبایی و سبک زندگی آفتابی او را برای جهانیان محبوب کرده است. مناظر زیبا, معماری...

جاذبه های گردشگری مادرید
جاذبه های گردشگری مادرید

پر از انرژی و جاذبه های فرهنگی, مادرید ابر شهر مدرنی است که طعمی از اسپانیای واقعی را به همراه دارد. خیابان های عرضی پر ترافیک هستند اما پارک های...

مطالب مرتبط

بدون تصویر
اقامت اسپانیا با خرید ملک
اقامت اسپانیا با خرید ملک یافتن محلی برای سرمایه گذاری مطمئن همیشه یکی از دغدغه های سرمایه گذاران بوده است که امروزه پیچیده تر نیز شده است. برخی از گزینه...
بدون تصویر
اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی
اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی Spain Non-Lucrative Visa افراد ثروتمندی که قصد دارند به سریع ترین روش و بدون سرمایه گذاری در کشور اسپانیا زندگی کنند می توانند با...
بدون تصویر
اقامت اسپانیا
اقامت اسپانیا به دلیل تنوع بالای روش ها، اخذ اقامت اسپانیا یکی از بهترین روش های اخذ اقامت کشورهای پیشرفته اروپایی است. اگر قصد سرمایه گذاری، کار، تحصیل یا زندگی...
چت آنلاین در واتساپ